Багато хто, хто стикався з проблемою неможливості управління (адміністрування) своїм комп’ютером на відстані і в реальному часі, навіть не припускають про існування віддаленого адміністрування. Зізнатися, до недавнього часу я теж не знав про існування такого. Давайте проллємо світло на деякі тонкощі, що стосуються даного питання.

Віддалене адміністрування

Отже, як вже було сказано вище віддалене адміністрування дозволяє отримати віддалений доступ до конкретного комп’ютера (наприклад, через інтернет або ЛОМ) і дає вам можливість керувати вашим персональним комп’ютером на відстані.

По суті, віддалене адміністрування — це нова можливість зробити свою роботу максимально комфортною і якісної, весь час перебуваючи «в мережі» розподіляти робочий графік, радитися з колегами і давати результативні поправки в робочі моменти.

Віддалене адміністрування надає користувачеві майже повний контроль над віддаленим комп’ютером, власне, для цієї мети і створюються програми віддаленого адміністрування, що дають можливість керувати робочим столом, копіювати і видаляти файли, запускати додатки і ін, перебуваючи на відстані.

Програми для віддаленого адміністрування

Програми для віддаленого адміністрування на даний момент є найбільш популярними. За рахунок своєї доступності звичайному користувачеві, вони в більшості своїй безкоштовні, підтримують роботу з усіма популярними операційними системами, для смартфонів і взагалі давно «рятують» всіх просунутих користувачів. Забули завантажити/перемістити файл на робочому комп’ютері — віддалене адміністрування вам в допомогу. Потрібні інші дії аж до зміни картинок з робочого столу — немає проблем. Інтерфейс зрозумілий для більшості користувачів незалежно від того, досвідчені вони користувачі ПК чи ні. Існує інтерфейс двох видів: візуальний і консольний, так що з ним проблем виникнути не може. Детальніше про кожного з двох видів буде сказано нижче.

Віддалений доступ до робочого столу

Візуальний інтерфейс дає більше можливостей в плані графіки; використання високоякісних картинок дозволяє набагато швидше знайти ту чи іншу папку, шаблон або фото. Візуальний інтерфейс ідеальний для людей, які вважають себе не самими досвідченими користувачами ПК або смартфонів. Досить часто візуальний інтерфейс спрощено до максимуму.

Консольний інтерфейс має більше функцій, доступних користувачеві. На думку досвідчених користувачів, він більш продуктивний і має текстові рядки, які дозволяють задати досить широкий спектр команд в мінімальні терміни. Консольний інтерфейс ідеальний для вбудованих системних додатків, менш витратний і вже тим більше не вимагає особливого програмне забезпечення.

Існує маса програм для віддаленого адміністрування, найбільш відомими є:

  • Radmin
  • AnyDesk
  • Team Viewer
  • Windovs RDP

Але звісно краще всього працювати з командою фахівців, яка надає допомогу з правильними налаштуваннями віддаленого адміністрування та налаштування ПЗ в цілому.

Віддалене адміністрування linux

Давайте звернемо увагу на віддалене адміністрування Linux. Linux — це загальна назва Unix-подібних операційних систем, заснованих на однойменному ядрі. В даний час Linux лідирує на ринку смартфонів, інтернет-серверів, у дата-центрах і на підприємствах і т. д. Linux не вимагає маси системного або іншого забезпечення і володіє відмінним набором функцій, які говорять самі за себе.

Редакція сподівається, що запропонована вище інформація дозволить вам більш невимушено звертатися до програм віддаленого адміністрування. Зрештою, винайдені вони були для нашого з вами зручності. Бажаємо вам удачі, з усіх питань, що стосуються придбання програм віддаленого адміністрування, ви зможете знайти відповіді на наведених в тексті посилання.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: