Для того щоб підтримувати зв’язок зі своїми рідними, близькими та знайомими на відстані, існує прекрасне і економічний засіб — додаток під назвою Viber (Вайбер).

Вайбер допоможе економити на розмовах

Завдяки додатку Вайбер можна дзвонити, писати, обмінюватися картинками, фотографіями з телефону, планшета або комп’ютера з співрозмовником з будь-якої точки світу. Спілкування буде повністю безкоштовним за умови, що у співрозмовника на смартфоні також встановлено Viber. Передача голосового трафіку буде відбуватися за допомогою GPRS-інтернету на телефоні (оплата за інтернет-трафік). При наявності Wi-Fi і за трафік платити не доведеться.

У процесі застосування Viber система не буде грузиться так сильно, як це відбувається у випадку зі Скайп. Крім цього Вайбер здатний стати чудовим запасним або таємним засобом зв’язку.

Основні переваги Viber

• Висока якість зв’язку і чіткість звуку.

• Можливість здійснення дзвінків по всьому світу без витрат.

• Істотна економія батареї.

• Зручний і продуманий інтерфейс.

• Відсутність необхідності в авторизації.

Аудиозвонки в Вайбере можуть бути безкоштовними

Саме це і дозволило багато в чому наздогнати показники Скайп, а то й істотно випередити їх.

Первісна розробка програми Viber (Вайбер) відбувалася в Мінську двома громадянами Ізраїлю. Представлена на суд широкої публіці в 2010 році програма завоювала популярність, яка неухильно зростає.

Як встановити Вайбер?

Установка Вайбер може проводитися з магазину додатків в мобільному пристрої, або з офіційного сайту програми. Після натискання кнопки «Get viber», додаток почне викачуватися, і запуститься його установка. Установка Вайбера проводиться як на телефон, так і на комп’ютер. На планшетах і смартфонах програма Вайбер представлена російською мовою, а на ПК — англійською.

Як встановити Viber на телефон і як ним користуватися?

Як користуватися Вайбером

Інтерфейс програми настільки простий, що розібратися в ньому за кілька хвилин можна будь-кому. Після цього можна починати здійснювати дзвінки за допомогою з’єднання Wi-Fi або 3G. За дзвінки на звичайні телефонні номери буде стягуватися плата, аналогічна Скайпу.

Вайбер на телефоні. Установка програми Вайбер передбачена на смартфонах на базі Android, BlackBerry OS, iOS, Windows Phone, Symbian, Bada, Windows, OS X, Linux і навіть плеєрів iPOD. На смартфонах Nokia на базі ОС Symbian і звичайних телефонах месенджер не підтримується.

Як встановити Viber на комп’ютер Вайбер на комп’ютері. Крім телефону або планшета, додаток Вайбер, може бути встановлено на ноутбук або стаціонарний ПК. На відміну від Skype, надає сучасну і доступну відеозв’язок, Вайбер символізує голосову комунікацію. Спочатку потрібно встановити додаток на смартфоні, і тільки потім вже на комп’ютері. Потрібно ввести власний номер, і активувати його, за допомогою коду підтвердження, що прийшов на смартфон.

Основне меню Viber

1.Контакти автоматично переносяться з телефону в додаток. Контакти друзів і знайомих, у яких встановлена програма, проявляються миттєво.

2. Чат Viber відрізняється чудовим візуальним оформленням. На свій розсуд і настрою можна змінювати фон. За допомогою стікерів, забавних зображень, точніше передаються емоції, а повідомлення стає яскравішим. Дуже корисна функція у вигляді аудіо повідомлення. Також можна відправляти намальоване. Спілкуватися в чаті можна відразу з декількома співрозмовниками. Для цього передбачена іконка чоловічка зі знаком «+», на яку слід натиснути.

Вайбер простий і зручний

3. Дзвінки.

Аудиозвонки в Вайбере слід підрозділити на два типу:

1. Безкоштовні (телефон підключено до мережі Internet)

Відбуваються між користувачами Вайбер, підключеними до інтернету. Чудова економія допомогою безкоштовної зв’язку.

2. Платні (номери телефонів) — дзвінки по Вибер Аут

Якщо цих умов немає, то дзвінки телефони (стаціонарні або мобільні) обійдеться зовсім недорого. Для цього застосовується спеціальний додаток Viber Out, потребує поповнення рахунку.

Відеодзвінки. Якщо дуже важливо не просто чути, але й бачити свого співрозмовника, кращим виходом стане дзвінок по відеозв’язку. Якість картинки буде на рівні, навіть, якщо інтернет кілька уповільнений.

WhatsApp або Viber

У кожної з цих програм є свої плюси і мінуси, але якщо говорити про безкоштовні дзвінки, то WhatsApp такої можливості не надає, хоч і незамінний для листування. Геніально проста і фантастично зручна — саме такою є програма Viber (Вайбер)! Вона забезпечить істотну економію коштів на дзвінки та SMS. Для дзвінків через Viber необхідний лише доступ до інтернету.

Навіщо вибирати? Встановіть WhatsApp і Viber

Редакція bestfacts.com.ua сподівається, що наша стаття допоможе вам освоїти Вайбер. Якщо ви хочете більш докладно почитати про те, як спілкуватися безкоштовно, запрошуємо вас в наступну статтю.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: