При проектуванні хочеться надати будівлі естетичний і запам’ятовується, при реконструкції або ремонті утеплити і поліпшити зовнішній вигляд – допомогти це здійснити дозволять вентильовані фасади.

Вентильовані фасади

Конструкція монтується на зовнішній стіні, забезпечує її захист від впливу погодних факторів і додаткову тепло і звукоізоляцію будинку. Проводити монтаж можна в будь-який час року, є величезний вибір матеріалів для отримання фасаду, оптимального по дизайну і експлуатаційним характеристикам. Гарантований термін служби складає приблизно 50 років. Обов’язкові висока кваліфікація монтажників і застосування тільки негорючих матеріалів.

Пристрій вентильованих фасадів

Основні складові частини конструкції це каркас, ізоляція і облицювання. Каркас з металевих (використовуються алюміній, нержавіюча або оцинкована сталь) кронштейнів і профілів кріпиться до стіни. Укладається утеплювач, найчастіше це мінеральна вата, разом з паропроницаемой ізоляційною плівкою кріпиться до стіни парасольковими пластиковими дюбелями.

Склад вентильованих фасадів

З обов’язковим зазором від утеплювача в 20-50 мм монтується на спеціальному кріпленні зовнішній облицювальний матеріал. Зазор забезпечить «продування», не дозволить збиратися вологи усередині конструкції, а облицювання захистить стіну і утеплювач від впливу вітру і атмосферних опадів.

Вентильований фасад з керамограніту

В якості видимого лицьового шару фасаду використовують сталевий і вініловий сайдинг, цементні плити, натуральний і штучний камінь, профнастил, алюмінієві композитні панелі. Керамограніт з-за ваги вимагає відповідного посиленого каркасу, але це компенсується тривалим терміном служби без додаткових витрат при експлуатації і високою стійкістю до погодних впливів.

Вентильований фасад з керамограніту

Зовнішній вид вентильованих фасадів з керамограніта має респектабельністю і монументальністю, а грамотний проектувальник може створити і будь-яке інше стильове рішення, використовуючи широку гаму кольорів та відтінків.

Вентильований фасад – красивий, технологічний, функціональний елемент в будівництві. Сподіваємося, що редакція bestfacts.com.ua допомогла вам скласти загальне уявлення про це сучасному способі обробки будівель.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: