Варикоцеле – урологічне захворювання, яке зустрічається у 20% чоловіків різного віку. Це порушення циркуляції крові в сплетінні судин близько сім’яного канатика. Надходити кров може, а от її відтік ускладнений. Харчування тканин статевих органів киснем відбувається в недостатній кількості, що позначається на їх функції. Відбувається порушення сперматогенезу.

Причини виникнення захворювання

Найбільш частими причинами стають анатомічні особливості. Вони полягають у порушенні будови судин, клапанів сім’яної вени, спадкової схильності. У таких випадках діагностують захворювання в ранньому віці.

Травми, хірургічні втручання або запалення, що викликають рубцеві процеси в тканинах, призводять до потоншання просвіту вен. Це загрожує підвищеним тиском усередині судин, яке «розтягує» венозні стінки і робить їх менш міцними.

Через спадковості варикоцеле може виявлятися в різному віці

Якщо варикоцеле проявляється в пізньому віці, то передумовами могли бути надмірні фізичні навантаження на м’язи преса тривалий час. Іноді виникнення захворювання вказує на новоутворення в органах черевної порожнини.

Симптоми варикоцеле

Початкові стадії хвороби зазвичай характеризується безсимптомним перебігом. При фізичних навантаженнях може виникати слабка ниючий біль в паху, яєчках, внизу живота. У положення лежачи ці відчуття зникають. Візуальні зміни судин відсутня. Їх можна визначити при пальпації.

Лівосторонні хворобливі відчуття і є головні ознаки варикоцеле. При прогресуючої хвороби опускається і збільшується мошонка. Для другої стадії властиво варикозне розширення вен яєчка, яке стає помітним. Вже на третій – біль стає постійним, а збільшення та асиметрія мошонки більш вираженою.

Чим небезпечне варикоцеле?

Чим раніше буде виявлено і усунуто варикоцеле, тим краще. Порушення кровопостачання яєчка перешкоджає його своєчасного харчування киснем. З-за цього з часом можлива атрофія.

Але самим небезпечним наслідком хвороби є безпліддя. Запобігти його і повернути репродуктивне здоров’я допомагають у медичних центрах репродуктології Vivaneo. Там використовують сучасні технології та методи лікування, грунтуючись на ефективному багаторічному досвіді кращих у цій сфері.

Центри репродукції мережі Vivaneo знаходяться в Нідерландах і Німеччині. Кваліфіковані лікарі розробляють індивідуальних підхід до лікування для кожного пацієнта. При цьому конфіденційність і якісний результат гарантований, що підтверджують десятки тисяч щасливих батьків – пацієнтів Vivaneo.

Варикоцеле, як правило, ефективно лікується тільки за допомогою хірургічного втручання

Редакція bestfacts.com.ua радить приступати до лікування варикоцеле при перших же симптомах, навіть якщо захворювання не викликає сильних болючих відчуттів.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: