Технічна серветка — річ, з допомогою якої можна швидко і якісно протерти руки, робочу поверхню, а також деталі та інструмент.

Технічна серветка допомагає в роботі

Особливості технічних серветок

— Розмір. В залежності від розв’язуваних задач, ви можете придбати серветку потрібного розміру. Бувають 40×40, 40×60, 60×70.

Серветки продаються в рулонах і нарізаними в розмір

— Шви. Серветки бувають двох видів:

— Зшита — використовується у побуті, автомобільної та будівельної галузей. Зшивається з двох і більше шматків тканини, краї можуть бути загнуті і оброблені.

Безшовна — потрібна для більш делікатної роботи, наприклад, там, де необхідно протерти деталь, або де не можна дряпати поверхню. Відрізається від цільного шматка тканини, краї іноді оверложиваются, немає швів.

Технічні серветки гігроскопічні

— Матеріал. Вироби, що відповідають ГОСТ, виконуються з натуральних тканин, таких як: бязь, бавовна, ситець. Вони легко стираються в пральній машині, швидко сохнуть. Неткані вироби зазвичай використовують один раз і після вживання викидаються.

Серветки випускають з тканин і нетканих матеріалів

— Призначення. Серветки потрібні для прибирання приміщень і виробничих потреб. Вони швидко вбере вологу, видаляють пил, бруд, жир і масляні забруднення, ними зручно витирати руки, а також протирати скляні, дерев’яні та металеві поверхні.

Галілео. Серветки Редакція bestfacts.com.ua вважає, що технічні серветки допоможуть вам швидше впоратися з генерального прибирання, про секрети якої ми запрошуємо вас почитати.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: