Сьогодні розвиток технологій не стоїть на місці. Особливою популярністю користується супутниковий моніторинг, що представляє собою систему спостереження, в основі якої закладена супутникова навігація, технології з приладами радіо — або стільникового зв’язку, різної обчислювальної техніки, а також оцифрованих карт.

Чому застосовують супутниковий моніторинг?

В наш час супутниковий моніторинг отримав досить широке поширення. Це обумовлюється тим, що такий сучасний спосіб отримання інформації про місцезнаходження та інші дані вважається найбільш зручним, тому що не вимагає проведення спеціальної роботи.

Супутниковий моніторинг використовується для вирішення цілого ряду різних завдань. Так, це може бути обчислення координат місцезнаходження транспортного засобу, спостереження за транспортними засобами і швидкістю їх пересування, навігація. Крім того, він допомагає забезпечити безпеку, регулярно збирати дані в тій чи іншій сфері, постійно контролювати необхідні явища.

Де використовують супутниковий моніторинг?

Однією з найголовнішої сфери є рухомі об’єкти (транспорт). Дана система побудована з застосуванням супутникової навігації. Моніторинг при цьому необхідний для вирішення різноманітних завдань у транспортній логістиці при здійсненні управління перевезеннями, а також в автоматизованих системах керівництвом великим автопарком.

Принцип роботи системи супутникового моніторингу транспорту

Принцип дії грунтується на відстеженні та подальшому аналізі часових і просторових координат якого-небудь засобу пересування. На сьогоднішній день розроблено два методи: online і offline. Вони відрізняються один від одного способом передачі інформації. До того ж розроблений надійний спосіб передачі необхідних інформацію завдяки мобільному модуля, який дозволяє передавати інформацію.

Крім того, існує супутниковий моніторинг деформацій. Він застосовується з метою виявлення навіть самих незначних змін до конструкції або її руйнування.

Не обійтися без супутникового моніторингу і в сільському господарстві. Адже система дає можливість відстежувати місцезнаходження техніки в будь-який час, параметри її використання (швидкість). Таким чином, можна автоматично провести розрахунок обсяг виконаної роботи, рівень витрати палива. У результаті знижується частота поломок і втрати транспорту.

Хто надає послуги супутникового моніторингу?

На ринку запропоновано безліч різних фірм пропонує клієнтам послуги супутникового моніторингу. Так, російський оператор систем моніторингу транспорту надає надійну програму по отриманню даних. На думку редакції bestfacts.com.ua це одне з найбільш якісних пропозицій. Однак не менш популярними є продукти таких компаній, як «Gurtam», «Car Service» або «Art Security Grоup».

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: