Спортпит являє собою групу харчових добавок, яка випускається переважно для активних людей, а також людей, що займаються спортом. Іншими словами, спортивне харчування – це додаткове джерело білка, амінокислот, енергії, мікроелементів і вітамінів. Спортпит вважається біологічно активною добавкою.

Спортивне харчування допоможе досягти результату

Ці добавки випускаються у формі концентратів з найважливіших харчових елементів, які перетравлюються і засвоюються значно швидше, ніж надходять в організм із звичайною їжею.

Для чого потрібно спортивне харчування?

Спортпит потрібен спортсменам і людям, що займаються фітнесом або іншими видами тренувань. Як правило, ці добавки використовуються для того, щоб досягти бажаних спортивних результатів, прискорити ріст м’язів, нормалізувати обмін речовин, досягти необхідної маси тіла, зміцнити здоров’я.

Спортивне харчування.Харчування на масу!

Принципи спортивного харчування

Склад добавки визначається потребою в тих або інших елементах. Існує кілька груп спортивного харчування, які можна класифікувати відповідно концентрації в них тих чи інших речовин.

Протеїнові (білкові) суміші використовуються для росту м’язів. Амінокислоти прискорюють відновлення м’язів і сприяють нормальному їх харчування. Жироспалювачі спалюють зайвий жир. Анаболічні суміші провокують збільшення вироблення організмом тестостерону, що теж призводить до зростання м’язів. Вітамінно-мінеральні суміші збагачують організм спортсменів найважливішими вітамінами і мінералами і будуть корисними всім людям, які ведуть активний спосіб життя.

Протеїнові суміші використовують спортсмени, які прагнуть наростити м'язову масу

Якщо ви шукаєте якісне спортивне харчування, то не зайвим буде порівняти ціни на нього в різних місцях. Допомогти в цьому може сервіс порівняння цін на спортпит. Завдяки даному сервісу ви зможете придбати якісні добавки за прийнятною ціною і вам не доведеться шукати кожну потрібну добавку окремо в спеціалізованих спортивних магазинах.

Побічні ефекти спортивного харчування

Якщо спортивне харчування приймати правильно, то воно вважається практично нешкідливим, але передозування може викликати алергічні реакції, а кофеїн добавки можуть підвищити артеріальний тиск.

Деякі види спортивного харчування можуть викликати алергічну реакцію

Редакція bestfacts.com.ua зазначає, що людям, які не займаються спортом, не варто вживати спортпит. Ми запрошуємо вас перевірити себе, відповівши на кілька запитань про те, як худнути правильно.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: