Скандинавська боротьба – далеко не самий популярний вид фізичного навантаження. Однак багато людей навіть не уявляють, що втрачають, відмовляючись від скандинавської ходьби. Ця техніка має масу переваг. Давайте ознайомимося з основними особливостями.

Історія скандинавської ходьби

Історія скандинавської ходьби бере свій початок в давнину. В ті часи паломники, вівчарі й люди, чиї професії пов’язані з тривалою ходьбою, використовували палиці в якості опори. У медицині дану техніку стали застосовувати в якості основи лікувальної фізкультури з минулого століття.

Скандинавська ходьба була популяризована в кінці XX століття в Скандинавії, з-за чого і має таку назву

Багато пов’язують походження скандинавської ходьби з історією фінських лижників. Ті не могли тренуватися на лижах поза сезону, але хотіли підтримувати хорошу фізичну форму. Тому вони просто симулювали ходьбу на лижах, бігаючи з палицями.

Чим корисна скандинавська ходьба?

Скандинавська ходьба, на відміну від бігу, не передбачає різких рухів і великій швидкості. Тому вона буде корисна як молоді, так і людям похилого віку.

Скандинавська ходьба примітна тим, що сприяє оздоровленню всього організму. По-перше, вона має великий вплив на рівень фізичної підготовки людини. При скандинавської ходьбі руки спираються на скандинавські палиці, тому людина задіює м’язи ніг, рук, верхньої частини спини і плечового пояса. Цим часто користуються люди з поганою поставою, щоб зміцнити м’язовий корсет спини. Такого ефекту неможливо досягти при звичайному бігу, де вся колосальна навантаження сконцентрована в ногах.

Лікарі рекомендують скандинавську ходьбу людям, які страждають від ожиріння. На перших стадіях боротьби із захворюванням організм ще не пристосований до великих фізичних навантажень, тому ходьба стане найбільш оптимальним виходом з ситуації.

Спорядження для скандинавської ходьби

Скандинавська ходьба вимагає наявності спеціального спорядження у вигляді палиць. Скандинавські палиці можна знайти в спеціалізованих магазинах. Щоб вони ідеально вам підходили, вираховуєте їх висоту щодо свого зростання, для цього досить помножити свій ріст на 0,68.

Важлива частина спорядження для скандинавської ходьби – спеціальні палиці

Не забувайте про те, що це спорт, тому подбайте про своє спортивному костюмі і зручних кросівках.

Як зазначає редакція bestfacts.com.ua, скандинавська ходьба – спорт не для ледачих, але в той же час, вона позбавлена дискомфорту і навантажень підвищеної складності.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: