Сьогодні ні один бізнес або скільки-небудь успішний проект неможливі без власного сайту в мережі. Але сайтів в Інтернеті тисячі і тисячі, і з кожним днем їх стає все більше і більше. Що ж робити?

Seo або розкрутка сайту

Якщо Ви хочете привернути увагу до Вашого ресурсу, то саме час зайнятися сео-оптимізації, тобто вжити комплекс заходів для підняття сайту в рейтингах пошукових систем. Кількість людей, які відвідають Ваш ресурс, буде прямо залежати від того, яке місце він займає у видачі пошукачів.

Що таке пошукова розкрутка сайту

Пошукова розкрутка сайту буде включати велику кількість заходів, наприклад, перевірку посилань, розміщення посилань на Ваш ресурс на інших порталах, вивчення сайтів конкурентів, створення вигідного дизайну і т. д. Однак найголовніше в просуванні – це якісний контент, тому що користувачі зазвичай шукають і знаходять тематичні статті.

Seo - ціла наука, а не танці з бубнами

І чим більш цікаві Ваші статті, тим більш популярними вони стають, і тим більш високе місце вони займають у видачі пошукачів. Гарні зображення – це, звичайно, великий плюс, але поки місце у видачі пошукачів не визначається якістю зображень.

Розкрутка сайту самостійно

Якщо Ви не хочете витрачатися на послуги спеціалізованих компаній, то можете організувати самостійну seo просування сайту. Почати варто з написання хоча б кілька дійсно хороших текстів з тематики ресурсу. Якщо Ви ніколи не проявляли себе у якості автора, то можете залучити професійного копірайтера або ж знайти кілька цікавих публікацій і виконати їх рерайт, тобто переписати своїми словами.

При написанні текстів можна орієнтуватися на найбільш часті пошукові запити користувачів, але якщо матеріал вийшов цікавий і унікальний, тобто в мережі статей по темі мало, високі місця у видачі Яндекса і Гугла Вам забезпечені.

Редакція bestfacts.com.ua радить не нехтувати пошуковою оптимізацією, тому що тільки вона може забезпечити Вашому ресурсу популярність у користувачів мережі. Ретельно вивчіть пропозиції спеціалізованих компаній або ж займіться просуванням сайту самостійно, освоївши доступні джерела, і через деякий час Ви отримаєте вельми відчутну віддачу.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: