Роумінг — популярна послуга сучасних мобільних операторів. Людям, які багато подорожують, обов’язково потрібно бути знайомими з усіма її особливостями.

Що означає в роумінгу?

Роумінг — послуга, яка передбачає можливість користуватися мобільним телефоном за кордоном без зміни сім-картки та мобільного оператора. Таким чином, поки людина знаходиться на території іншої країни, він користується послугами місцевих операторів, з якими заздалегідь був підписаний роумінговий договір його оператора.

Якщо ваш телефон передбачає автоматичний роумінг, вам не потрібно буде звертатися за допомогою до свого оператора. Ваш номер буде автоматично зареєстровано в спеціальній гостьовій мережі. Як правило, телефон сам вибирає оператора, якість покриття якого краще. Проте в ручному режимі ви самі вибираєте будь-який доступний сигнал.

За кордоном дуже важливо залишатися на зв'язку

Існує кілька основних видів роумінгу: національний, внутрішньомережний і міжнародний. Міжнародний роумінг дозволяє залишатися на зв’язку в будь-якій країні. Національний забезпечує зв’язок у межах вашої країни, але в тих містах, де не працює ваш оператор. А внутрішньомережний роумінг передбачає спілкування в мережі одного оператора у різних регіонах країни.

Як дзвонити дешевше з-за кордону?

Вартість роумінгу з кожним роком підвищується в рази, тому питання про дешеві дзвінки з-за кордону завжди був актуальним. У кожного оператора свої тарифи, тому вартість визначає саме він.

Якщо ви хочете телефонувати дешевше, необхідно заздалегідь ознайомитися з усіма тарифами, які пропонує ваш оператор. Сучасні оператори, що діють на території декількох країн, об’єднують всіх своїх абонентів. У такому випадку вам пропонується перехід на інший тариф.

Можливо, інший оператор вашої країни пропонує більш вигідні тарифи для роумінгу. В такому випадку є сенс в зміні не тільки тарифу, але і самого оператора.

Як заощадити на міжнародних дзвінках?

Хороший спосіб заощадити — повністю відмовитися від міжнародних дзвінків на користь текстових повідомлень. Справа в тому, що в роумінгу смс коштують набагато дешевше, так що вам не доведеться витрачати надто багато грошей. Однак короткі повідомлення часом не можуть замінити дзвінок. Як правило в операторів можуть бути спеціальні пропозиції на послуги роумінгу, де за певну абонентську плату вам нададуть якусь кількість хвилин зі знижкою або безкоштовно.

Мобільні оператори, як правило, виставляють вартість дзвінка, тривалістю в хвилину. Однак є пропозиції, за якими ви купуєте певну або необмежену кількість хвилин на період перебування в іншій країні. В такому випадку ви повинні точно знати, скільки часу плануєте провести за кордоном.

Отже, роумінг — це основа всього міжнаціонального спілкування. Звичайно ж, іноді вигідніше просто змінити оператора, однак у більшості випадків роумінг є максимально вигідним пропозицією.

Редакція bestfacts.com.ua радить перед поїздкою ознайомитись з тарифами свого оператора і поповнити баланс свого телефону.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: