Слово «офшор» бере свій початок від offshore, що в перекладі з англійської звучить як «поза берегом». Ще в древніх Афінах купці, щоб уникнути оподаткування, вели свої справи за межами риси, відведеної законом під сплату податків.

Зараз, щоб створити офшорну компанію практично не потрібно докладати зусиль. Для цього можна навіть нічого не робити самому – безліч фірм надають послуги в цій області дуже оперативно і якісно. Потрібно тільки вибрати виконавця.

Що значить офшор?

Офшори — це країни і компанії, які служать для залучення іноземних капіталовкладень, надаючи пільги різного виду компаніям із чужих держав, які проходять реєстрацію в офшорній зоні. По суті, офшором є компанія, яка відкривається в країні, де законодавство дозволяє уникнути оподаткування.

Офшорні зони – зазвичай це країни, які вирішили залучити на свою територію капітали чужих країн – створюють для ділків лояльні вимоги до податкових звітів. Найчастіше вимог взагалі немає, або ж вони урізані настільки, що не створюють для підприємця жодних незручностей.

Як працює офшор?

Є величезна кількість схем, за якими працюють офшорні компанії. До однієї з найбільш поширених відноситься реєстрація підприємства. Це, так сказати, класика жанру. Наприклад, іноземна фірма стала засновником компанії. І вона має право отримувати девиденты, виплата яких зобов’язана обкладатися податком у 15%. Але в деяких країнах цей податок може становити всього лише 5%.

Офшори надають пільгове оподаткування

Ще одна схема офшору – судновласницька. У багатьох країнах дуже вигідно відкривати компанії судновласникам. Це допомагає уникнути плати податку на прибуток або обслуговування, або і на те і на інше.

Можна відкрити офшор в Шотландії або в Австрії, в Белізі або Гонконгу. Можливостей предостатньо, потрібно лише визначитися.

Де можна відкрити офшор?

Порівняно з російським законодавством, проходження реєстрації в офшорних зонах займає мінімум часу. Для цього потрібно виконати ряд зовсім нескладних дій.

Перш ніж відкрити офшорну компанію, необхідно серйозно вивчити запропоновані умови і законодавство. На даний момент найбільш популярними офшорними місцями є Панама, Кіпр, Гібралтар, а так само Ірландія і штат Делавер в Америці. Це, звичайно, мінімальний перелік, всього таких країн близько 60. І це тільки найбільш вигідних в плані наданих ними пільг.

Редакція bestfacts.com.ua рекомендує, перш ніж відкривати офшор, вивчити ринок і всі необхідні дані, щоб витягти максимальну користь з даного підприємства й е потрапити в халепу.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: