Лізинг — довгострокова оренда майна, що включає наступне право його викупу.

Власник майна за лізингом має право користуватися ним протягом певного терміну, виплачуючи щомісячний платіж. Після того, як цей період закінчиться, він має право викупити об’єкт за залишковою вартістю.

Лізинг - вид довгострокової оренди

У чому різниця між лізингом і орендою?

Основні відмінності умов лізингу від оренди — після оформлення договору лізингу клієнт вважається повноправним власником набутого майна. При підписанні договору оренди орендар отримує тільки на певний час право на володіння об’єкта.

При оренді уся відповідальність стосується орендодавця і у випадку псування орендованого майна або його невикористання, платежі орендаря можуть бути тимчасово припинені до усунення неполадок або до укладання чергового договору. Умови розірвання при цьому прописані в договорі. При оформленні лізингу власник майна зобов’язаний вносити платежі при будь-яких умовах. Йому доводиться самостійно усувати неполадки й оплачувати утримання, ремонт та інші послуги.

Лізинг дорогої спеціалізованої техніки часто вигідний

Процеси оформлення цих популярних видів угод принципово відрізняються. Оформлення оренди не передбачає особливих зусиль і часу. Укладення договору лізингу, навпаки, пов’язано зі значними тимчасовими витратами і з паперовою тяганиною.

У чому різниця між кредитом і лізингом?

Лізинг — сучасна форма кредитування, під час якої відбувається передача певного об’єкта власності клієнту в довгострокову оренду з правом його викупу або повернення.

Кредит — видача певної суми грошей позичальнику, яку надає кредитор. Позичальник зобов’язується виплатити заборгованість з відсотками протягом певного проміжку часу.

Основна різниця між двома банківськими операціями:

— компанія, що надає лізинг, приймає відповідальність за діагностику і сервісне обслуговування об’єкта;

— при оформленні кредиту послуги з обслуговування об’єкта договору переходять в повній мірі в обов’язки власника.

Лізинг автомобілів для фізичних осіб. З перших вуст

Як придбати машину в лізинг?

Лізинг представляє фінансову оренду, при якій задіяні: покупець, постачальник автомобіля і лізингова компанія, яка роль довгострокового посередника. Суть операції полягає в наступній послідовності: потенційний покупець автомобіля звертається в лізингову компанію, яка викуповує вибраний автомобіль у виробника чи постачальника, надаючи його клієнту в довгострокову оренду.

У деяких випадках лізинг авто вигідніше кредиту

Основні етапи оформлення авто в лізинг

1. Вибір оптимальних умов лізингу.

2. Збір пакету документів. Для оформлення авто можуть знадобитися технічна документація по об’єкту лізингу, документи по лізингоодержувачу. Фізичних осіб попросять надати паспорт, водійське посвідчення, довідку про доходи, копію трудової книжки.

3. Укладення договору лізингу.

4. Сплата початкового внеску. Він становить від 10% до 50% від вартості авто.

5. Процес отримання автомобіля.

Оформлення автомобіля у лізинг на фізособу

Куди звертатися за лізингом авто?

Якщо позичальник визначився з моделлю і маркою автомобіля, необхідно звернутися в компанію, яка надає лізингові послуги. Спеціалізовані компанії відрізняються за видами джерел фінансування, співпрацюючи з якими вони ведуть діяльність. Розрізняють дві групи даного лізингового напрямки:

— Дочірні підприємства, які створені при фінансових установах: банках або страхових групах.

— Лізингові компанії, які працюють з певними виробниками або постачальниками автомобілів.

Лізингом можуть скористатися фізичні та юридичні особи

Лізинг можна розглядати сьогодні як хорошу можливість для придбання власного автомобіля. Зручна виплата регулярних платежів оренди може виявитися менш важкою для автолюбителя, ніж пряма покупка автомобіля. Редакція bestfacts.com.ua рекомендує особливу увагу приділити оцінці лізингової компанії, постачальника авто і умов фінансової оренди.

Що вибрати — лізинг автомобіля або автокредит Також вам може бути цікава стаття про те, як швидко і легально отримати гроші.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: