Landing page (лендінгем пейдж, LP) – посадкова сторінка, односторінковий сайт, створений для того, щоб мотивувати перейшли по рекламному посиланню користувачів зробити конверсионное дію (наприклад, замовити товар, записатися в салон, підписатися на е-mail розсилку).

Правильно складена посадкова сторінка веде і підштовхує до прийняття конкретного рішення, забезпечуючи більш високу результативність рекламних кампаній.

Лендінгем може призвести вам клієнтів

Загальні правила створення лендинга

1. Пропонуємо щось одне і висловлюємо суть в заголовку. Продають посадочні сторінки розповідають тільки про одну послугу або товар. Ваше єдина пропозиція має бути конкретною. Чим чіткіше ви сформулюєте, тим вище шанси на вчинення конверсійного дії.

2. Вивчаємо цільову аудиторію, сегментируем її і робимо landing page, з урахуванням смаків вашої аудиторії. Іншими словами, не вийде створити одну ефективну посадкову сторінку для молоді та пенсіонерів.

Говорите мовою вашої аудиторії

3. Пишемо невеликі тексти, використовуємо всі засоби візуалізації (іконки, картинки, відео), але дотримуємося загальний принцип мінімалізму. Сторінка не повинна бути перевантажена деталями.

4. Адаптуємо лендінгем до мобільних пристроїв. Сторінка повинна однаково добре виглядати на екрані стаціонарного комп’ютера, смарфона і планшета.

5. Стежимо, щоб на посадковій сторінці не було посилань на інші ресурси. Кнопки соцмереж для більшості лендингов – зло. Вони теж ведуть відвідувача сторінки.

6. Оптимізуємо роботу лендинга. Ефективний лендінгем повинен швидко відкриватися. Для цього потрібно вибрати надійний хостинг, не використовувати великі картинки і не перевантажувати код посадкової сторінки.

Landing page c високою конверсією. Покрокове керівництво створення цільових сторінок.

Структура лендинга

Лендінгем пейдж збирається як конструктор з декількох блоків:

1. Шапка і заголовок. За статистикою, близько 80% користувачів закривають лендінгем, якщо заголовок не інформує їх про суть пропозиції. Має заголовок бути коротким? Необов’язково, але води в ньому бути не повинно. Пишіть конкретно і яскраво. Прочитавши заголовок, користувач повинен отримати відповідь на своє питання, зрозуміти туди він потрапив.

У лендинге потрібно чітко формулювати свою пропозицію

2. Заклик до дії (call to action), наприклад, «Заповни форму», «Купити прямо зараз», «Почати худнути». Завдання лендинга — привести до конкретної дії, але велика кількість кнопок призову буде відверто дратувати. У кращому випадку користувач перестане на них реагувати, в гіршому – закриє сторінку. Іншою крайністю є повна відсутність закликів або неправильна їх подача. Не можна розмічати call to action посиланням в тексті або маскувати його на банері. Заклик до дії повинен бути помітний. У більшості випадків добре працює 1 заклик дії на екран.

3. Унікальна торгова пропозиція. Розкажіть про товар або послугу, вкажіть технічні характеристики, інформацію про тарифи, надайте калькулятор, якщо він допоможе прийняти рішення, наведіть результати досліджень. Продемонструйте вигоду для клієнта, вкажіть гарантії.

Переваги пропозиції часто пишуть списком

4. Відгуки. Рекомендації людей – потужний аргумент на користь прийняття рішення. Для того, щоб посилити ефект супроводжуватимете текст фото, непогано працюють видеоотзывы.

5. Сертифікати. Люди вірять офіційним паперів. Для створення лендинга ви цілком можете використовувати дипломи і сертифікати, що підтверджують якість вашої послуги або товару.

Приклад структури LP

6. Форма зворотного зв’язку. Оптимальною вважається форма в 2-3 пункту (ім’я, електронна пошта або телефон). Текст, який побачить користувач після заповнення форми, повинен містити час реагування на заявку. Вдале рішення – онлайн-консультант. Такий звичний формат в інтернеті, дозволяє швидко отримати потрібну інформацію , не витрачаючи час на внесення особистих даних.

7. Футер з контактними даними (скайп, телефон, юридичні дані вашої фірми).

Приклад ідеальної landing page

Як підвищити конверсію посадкової сторінки

Нерідко трапляється так, що створено, на ваш погляд, хороший лендінгем, на нього запущена реклама, а продажу немає. Суб’єктивна думка не підтверджується практикою. Як вчинити в цьому випадку?

Неможливо відразу потрапити в десятку. Прийоми, прекрасно працюють для однієї тематики, можуть бути програшними в інший. Для того, щоб створити максимально ефективну сторінку, використовують 2 види тестування:

— А/В-тести. Створюється 2 посадочні сторінки, в яких відрізняється 1 параметр (наприклад, колір кнопок), запускають рекламну кампанію і відстежують ефективність.

— Мультивариативные тести. Порівнюється ефективність 2-х сторінок, які відрізняються кількома елементами.

5 помилок інтернет-маркетологів Landing Page Аналізуйте результати і допрацьовуйте ефективну сторінку. Навіть невелике збільшення конверсії принесе помітні результати. Редакція bestfacts.com.ua рекомендує ознайомитися з матеріалом про безкоштовних способи реклами.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: