Корпоративні спори – це всі можливі конфлікти і розбіжності, що виникають між різними особами. Вони можуть бути, наприклад, між акціонерами, юридичними особами, бізнес-партнерами, а також між перерахованими вище і суспільством, органами державного управління та підприємницькими організаціями.

Розгляд справ за корпоративним суперечкам

Як такого, корпоративного права в Росії немає, тому всі конфлікти розглядаються в рамках Цивільного Кодексу РФ. Сьогодні корпоративні спори зазвичай вирішуються в суді, хоча можливе досягнення угоди ще до суду, із залученням сторонніх юристів, які допоможуть юридично грамотно оформити дозвіл корпоративного конфлікту.

Корпоративні спори поділяються на три типи, що визначаються учасниками:

  • Суперечка між акціонерами
  • Конфлікт акціонера з суспільством
  • Конфлікт суспільства і держави

Предметами корпоративних спорів можуть виступати, наприклад, порушення прав, оскарження рішень і угод. Розглядаються всі перераховані вище та їм подібні конфлікти в арбітражному суді, але тільки в тому випадку, якщо розбіжність стосується порушення прав і обов’язків однією зі сторін.

Корпоративні спори в арбітражному процесі

Корпоративні спори передбачають дотримання величезної кількості різноманітних юридичних деталей, тому судовий процес може бути розглянутий на декількох рівнях відразу. Також, процес вирішення корпоративних суперечок зачіпає права та інтереси великої кількості сторонніх осіб. З цих причин корпоративні спори вимагають швидкого і справедливого винесення рішення і забезпечення захисту всім нужденним.

Коли колишні партнери не можуть домовитися, вони йдуть в суд

Щоб бути впевненим у компетентності правозахисника, вибирайте тільки перевірені фірми, які спеціалізуються на наданні юридичних послуг своїм клієнтам та вирішенні корпоративних спорів. Розгляд справ за корпоративним суперечкам неможливо без висококваліфікованого юриста, і співробітники дослідної компанії забезпечать своїх клієнтів якісним захистом в арбітражному суді.

Як розділити між бізнес партнерами

Одним з можливих корпоративних спорів може бути розділ бізнесу. Цей спір базується на розлад між акціонерами.

Для початку, головне пам’ятати, що розумні переговори принесуть набагато більше користі, ніж «брудні» судові чвари. Тому, перш ніж нести позов в суд, зустріньтеся з діловим партнером, порадьтеся з юристом та прийміть вірне рішення, враховуючи інтереси обох сторін. Бо, в іншому випадку, бажаючи прибрати до рук більшу частину, ви ризикуєте залишитися ні з чим.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: