Не всіх природа обдаровує міцними зубами, які «служать» все життя. І при поганий спадковості або проблеми зі здоров’ям, ніякі чудові зубні пасти не врятують від зубних хвороб або, що ще гірше, випадіння зубів. Більше того, необхідно якось вирішувати проблему, коли зуб ламається або випадає внаслідок фізичного втручання. Щоб виправити будь-яку з перерахованих вище проблем сьогодні широко застосовується зубне протезування.

Імплантація зубів

Протезування або імплантація зубів являє собою серйозну стоматологічну процедуру, при якій в щелепу імплантуються зубні протези, що представляють собою штучну копію звичайного людського зуба.

Сама процедура імплантації відбувається хірургічним шляхом, після чого проводиться ортопедичне протезування коронками.

Імплантація зубів може врятувати вашу посмішку

Таким чином, в результаті зубної імплантації відновлюються не тільки естетичні функції, але, що найважливіше – фізичні функції, пацієнт знову отримує можливість повноцінно користуватися своєю щелепою, в самому прямому сенсі.

Види імплантації зубів

Сучасна стоматологія пропонує пацієнтам різноманітні варіанти зубних імплантатів. З матеріалів все також належить пальма першості титану, завдяки високій стійкості перед корозією.

Для імплантації використовують в основному титан

Найпопулярнішими є протези кореподібного форми, але для їх установки може знадобитися нарощування кістки. Також при вузькій кістки можна використовувати пластинкові імплантати або комбінований тип, який являє собою симбіоз двох перших.

Також імплантати можуть поднадкостичными, тобто встановленими під яснами; внутрислизистыми, чиєю головною функцією є зміцнення протезів і стабілізованими, зміцнюючими корінь зуба.

Базальна імплантація зубів

Один з найпопулярніших і найсучасніших методів зубного протезування – базальна імплантація. Її популярність легко пояснюється відсутністю необхідності нарощувати щелепну кістку. Дуже часто до цієї операції вдаються, коли кісткової тканини виявляється недостатньо для установки імплантату. При базальній імплантації підбираються протези визначеної форми, що дає можливість обійтися без таких кардинальних заходів, як нарощування кістки. Більш того, при базальному метод протезування, стоматологи обходяться без серйозних розрізів, проникаючи в глибину тканин за допомогою всього лише проколів. А одне з найбільших переваг даного типу імплантації в тому, що протези не тільки дозволяють давати жувальне навантаження на щелепу, але і вимагають її. Таким чином жувальні функції відновлюються практично відразу після операції.

Мабуть, основною недоліки базальної імплантації полягає в тому, що можливість її застосування обмежується випадками відсутності декількох зубів підряд. Більш того, лікарів, які спеціалізуються саме на цьому виді імплантації, дуже небагато, так як метод вимагає високої кваліфікації та наявності певного сертифіката лікаря-стоматолога.

Редакція bestfacts.com.ua вважає, що до допомоги імплантатів необхідно вдаватися в тих випадках, коли порушені основні функції організму.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: