Багатьом туристам досить часто доводиться стикатися з проблемою вибору готелю – хочеться, щоб житло було більш або менш комфортним, але витрати на нього не сильно били по кишені. Ідеальним рішенням подібної проблеми може стати хостел.

В хорошому хостелі досить зручно

Як працює хостел?

«Hostel» перекладається з англійської мови як «гуртожиток». Навіть найкращі хостели вважаються житлом бюджетного класу, а значить, постояльцями даних закладів є люди, які готові пожертвувати комфортом в користь економії своїх коштів. Найчастіше це молодь.

Популярні хостели у студентів і молодих туристів

Іншими словами, хостел – це той самий готель, але з однією відмінністю – номери в ньому розраховані на кілька людей. Як правило, в дорміторіі стоять двоярусні ліжка, шафа для одягу, а також тумбочки.

Чим хостел відрізняється від готелю?

1. Мінімальний набір послуг і зручностей. У хостелах санузелы і душові кабіни знаходяться на поверсі. Відвідувачі мають можливість користуватися спільною кухнею. З мінімумом зручностей люди готові миритися лише деякий час, тому для тривалого проживання хостели зазвичай не вибирають, вони більше підходять, коли потрібно переночувати ніч або дві.

Капсульні хостели популярні в усьому світі

2. В хостелі ви оплачуєте тільки ліжко-місце. У вартість проживання, як правило, не входять сніданок, чисті рушники, мило, шампунь, прибирання кімнати та інші послуги, які в готелях включені у вартість номера.

Переваги хостелів

Головною перевагою хостелів, звичайно, є низька вартість у порівнянні з готелем. Для молодих комунікабельних людей такий варіант проживання може стати цікавим пригодою і унікальним шансом завести нові знайомства.

Багато власників хостелів, залучаючи туристів, створюють унікальну концепцію свого закладу. Так, в Естонії є хостел, організований в колишній в’язниці. Любителі гострих відчуттів можуть зняти там ліжко-місце за 15 євро на добу. У Великобританії всього за 24 євро можна переначевать у справжньому середньовічному замку. У Стокгольмі хостел The Red Boat Mälaren розмістили на двох човнах, які гойдаються на хвилях озера Меларен.

Хостел St Briavels знаходиться в замку в Глостершир, Великобританія

В останні роки хостели стають все більш популярними і в нашій країні. Недорогі готелі-общежитися відкриваються скрізь, від Москви до Набережних Човнів, і їх власники ради надати свої послуги туристам. Хороший хостел — непоганий варіант для короткого бюджетного подорожі.

Недорога ціна за проживання – головна перевага хостелів

Як зазначає редакція bestfacts.com.ua проживання у подібних закладах запам’ятовується на все життя як щось цікаве і незвичайне. Але якщо ви хочете подивитися світ, купаючись у розкоші, варто оцінити найдорожчі готелі світу.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: