Хедж-фонди — спеціалізований фінансовий інструмент, основним завданням якого є одержання максимального прибутку в незалежності від того, в якому стані знаходиться ринок. Особливою популярністю вони користуються на заході.

Мета хедж-фонду – зберегти і примножити капітал

Хедж-фонди відносять до одного з найбільш ризикованих варіантів вкладення грошей. Навіть при наявності особливих знань, для успіху знадобиться хороша команда, вірно обрана стратегія та досвід.

Принцип роботи хедж-фондів

Основний принцип роботи хедж-фондів – всі маніпуляції повинні відбувається тільки в рамках валютних і сировинних інструментів. Плюсом є те, що не існує жодних заборон та квот на використання грошових одиниць.

Індустрія хедж-фондів

Типи хедж-фондів

Найбільш поширена класифікація запропонована Міжнародним Валютним Фондом (МВФ). Відповідно їй виділяють 3 типи:

— Глобальні хедж-фонди. Такі організації працюють по всьому світу, але інвестиційні рішення приймають на основі аналізу динаміки акцій окремих фірм.

— Макро-фонди. Їх робота обмежена рамками одного національного ринку (наприклад, США). Рішення приймаються виходячи зі стану справ окремої країни.

— Хедж-фонди відносної вартості. Працює в рамках фондового ринку однієї країни, купуючи недооцінені папери і продаючи переоцінені.

Інвестиції в Хедж-Фонди. Дохідний Бізнес

Структура хедж-фондів

Хедж-фонд створює керуюча компанія, яка приваблює інвесторів, банки, адміністраторів і прайм-брокерів. Організація починає працювати після того, як зацікавлені інвестори передають капітал для управління і примноження. Вони ж отримують найбільший відсоток прибутку.

Схема хедж-фонду

Банк — гарант відповідає за зберігання капіталу і повинен володіти незаплямованою репутацією і великим досвідом роботи.

Адміністратори хедж-фондів відповідають за бухгалтерський облік, своєчасну набряклість і залучення клієнтів.

Хедж-фонди володіють більш широкими можливостями поведінки при торгівлі

Брокери хедж-фондів не мають права діяти самостійно, виконуючи тільки технічно операції, рішення залишається за керуючою компанією. Такий фахівець повинен володіти спеціальними знаннями і навичками, для того щоб мати можливість проводити операції на біржі, займатися кредитуванням і депозитною діяльністю .

Чим хедж-фонди відрізняються від Піфів?

1.Піфи працюють з цінними паперами і майновими активами, хедж-фонди крім цього вкладають у валюту, дорогоцінні метали та бінарні опціони.

2.Мінімальний внесок для Піфів – в РФ не менше 1000 рублів, для хедж-фондів – не менш 100 тисяч $.

3.Піфи задіють тривалі інвестиційні стратегії, хедж-фонди використовують стратегії як з великим, так і з коротким терміном.

Хедж-фонди дуже популярні на заході

4.ПІФ перебувають під жорстким контролем держави, для хедж-фондів такий контроль мінімальний.

5.Інвестором Піфів може стати будь-який бажаючий, хедж-фонодов – тільки інвестори, які отримали певну кваліфікацію.

6.Вирішивши вийти з хедж-фонду, продати хедж можна тільки всередині організації. ПІФ дозволяє запропонувати свій пай покупцям на вторинному ринку. Редакція bestfacts.com.ua нагадує, що люди, які вирішили використати хедж-фонди, повинні добре розбиратися у всіх нюансах, мати грамотно сформований інвестиційний портфель, постійно контролювати рух і зростання бюджету. Ми бажаємо вам успіху у примноженні капіталу і пропонуємо познайомитися зі статтею про те, як стати трейдером.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: