Для того щоб ваше обличчя виглядало молодим і привабливим як можна довше, не поспішайте вдаватися до послуг пластичних хірургів, робити дорогі уколи ботокса і гіалуронової кислоти, застосовувати филеры.

Такі процедури, як біоармування, хімічний пілінг і лазерне шліфування болючі, мають тривалий період відновлення і можливість несприятливих наслідків. Все це може замінити абсолютно безкоштовно, безпечна і відповідна кожній жінці гімнастика для обличчя.

Гімнастика для обличчя - доступний спосіб виглядати молодше

Що може корегуюча гімнастика для обличчя?

Вправи для м’язів особи, що виконуються регулярно, допоможуть зміцнити і підтягти м’язи, посилити їх кровопостачання, надати розслабляючу дію. Спеціально підібраний комплекс здатний не тільки надати омолоджуючу дію, покращити стан шкіри, але і змінити пропорції особи. Займаючись всього лише за 10 хвилин двічі протягом дня, ви зможете впливати на багато проблемні зони.

Гімнастика для обличчя допоможе скорегувати вікові зміни

— Підняти брови, куточки рота.

— Розгладити обвислі віки.

— Повернути щоках колишню пружність.

— Прибрати мішки під очима.

— Збільшити об’єм губ.

— Усунути в’ялість шиї.

Вправи для обличчя і шиї. Робимо овал обличчя ідеальним

Як робити гімнастику для обличчя?

Для отримання найбільш вираженого результату потрібно дотримуватися кількох простих правил:

— Очистіть шкіру. Умивати обличчя треба двічі – перед початком гімнастики, щоб очистити його від забруднень, і після, щоб прибрати виділення поту і лімфи. Якщо шкіра суха, змастіть область біля очей кремом.

— Якщо ви використовуєте контактні лінзи, на час занять їх потрібно зняти.

— Зберігайте правильну пряму поставу.

Щоб отримати видимий ефект, гімнастикою для обличчя потрібно займатися щодня

— Спочатку контролюйте правильність занять перед дзеркалом.

— Подумки сконцентруйтеся на певних м’язах.

Гімнастика для особи Керол Маджіо

Однією з добре зарекомендували себе методик є комплекс американського косметолога Керол Маджіо, визнаного світового авторитету в області вправ для особи.

Протягом багатьох років на базі своєї косметичної клініки вона тестувала різні прийоми для підтримки і відновлення природної краси. Про своєму 30-річному досвіді вона написала книгу, що вийшла в 2002 році, де назвала свою систему аеробікою Керол Маджіо.

Аеробіка для обличчя з Керол Маджіо З-за високої результативності гімнастика отримала широке поширення серед еліти шоу-бізнесу, політиків, бізнесменів і королівських осіб. Відмінною особливістю аеробіки для особи є використання методу візуалізації для поліпшення зосередженості на впливах.

В основі комплексу Керол Маджіо лежить 14 основних вправ. Вони добре підійдуть для початківців. Більш просунуті практикуючі можуть підключити ще кілька більш складних вправ. Для економії часу існує також спеціально розроблений комплекс для виконання прямо на робочому місці або в транспорті.

Як виконувати гімнастику для очей?

Область навколо очей — одна із проблемних зон нашого обличчя. Шкіра тут дуже тонка, практично позбавлена підшкірної клітковини і м’язів, тому з віком можлива поява «гусячих лапок», обвислих століття, кіл або припухлості під очима. Запобігти і усунути ці зміни можна за допомогою спеціальних вправ для очей.

Прибираємо зморшки навколо очей Вправа, зміцнюючий область очних м’язів:

— розташуйте середні пальці рук на область між бровами, а вказівні помістіть на зовнішні куточки очей і злегка натисніть на шкіру;

— подивіться вгору;

— спробуйте сощуриться і підтягнути нижні повіки вгору;

— на завершення розслабте м’язи очей;

Повторіть вправу 10 разів. Ваша молодість і краса в ваших руках!

Результати вражають фейсбілдінга

Редакція bestfacts.com.ua сподівається, що стаття була вам корисна і рекомендує ознайомитися з матеріалом про те, як правильно фарбувати очі.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: