Форекс — це міжнародний ринок, на якому кожен бажаючий може здійснювати операції з обміну валютою. Міжбанківська торгівля валютою на ринку Форекс відбувається за вільним котируванням (немає фіксованих значень або обмежень, ціни формуються в процесі торгів).

Купуючи валюту дешевше і потім продаючи дорожче, можна отримати непоганий прибуток. Її розмір буде визначатися різницею між вартістю купівлі і вартістю продажу.

Як користуватися Форекс?

Щоб стати трейдером на Форекс, потрібно вкласти певну суму грошей, яка стане вашим початковим капіталом. Відкривати відразу великий рахунок необов’язково, можна починати вже з пари-трійки доларів. Для початку роботи на ринку треба пройти реєстрацію в одного з Форекс-брокерів і встановити на комп’ютер необхідне програмне забезпечення — торговий термінал.

За допомогою цього терміналу можна відкривати ордери на покупку та продаж валюти, ці команди вирушають в дилінгового центру, а той передає їх представнику на біржі.

Торгуючи на Форекс, треба уважно аналізувати ринок, відстежувати події, які призводять до зміни котирувань валют, і вибирати правильний напрям угод.

Як відкрити рахунок на Форекс?

Щоб почати торгувати, насамперед треба вибрати Форекс-брокера, у якого ви відкриєте свій реальний рахунок. У Росії працюють досить багато брокерів, які мають хорошу репутацію і пропонують своїм клієнтам вигідні торгівельні умови.

Торгівля на Форекс манить своєю доступністю

Визначившись з вибором, потрібно зареєструвати аккаунт на сайті брокера (потрібно ввести реальні дані, у тому числі номер паспорта та телефонний номер), відкрити рахунок для торгів — і можна приступати до роботи на Форекс.

Як правило, брокер пропонує клієнтові кілька варіантів рахунків, з яких потрібно вибрати підходящий. Це можуть бути, наприклад, рахунок для новачків, де суми угод малі і ризики мінімальні, стандартний рахунок — для тих, хто вже володіє деяким досвідом торгів, та професійний рахунок, який підійде досвідченим трейдерам.

Окремо варто згадати про можливості створити для торгівлі на ринку форекс демо рахунок. Він представляє з себе своєрідний тренажер, який дозволить новачкові отримати базові навички роботи на Форекс, перш ніж починати торгувати реальними грошима.

Як працює ринок Форекс?

Всі операції на Форекс здійснюються в режимі онлайн. Купівля та продаж здійснюються на спеціальних серверах, з якими користувач взаємодіє за допомогою торгового терміналу, встановленого на його комп’ютері.

Торги відкриті практично цілу добу 5 днів на тиждень з перервами на свята.

Взагалі зрозуміти, як працює ринок Форекс, досить нескладно. Головне тут — знати його структуру і представляти процес здійснення операцій.

На думку редакції bestfacts.com.ua торгівля на Форекс через інтернет — найбільш простий для розуміння і доступний вид трейдингу. Кожен сам вирішує, як працювати тут, визначаючи кращі стратегії для себе. Знання правил торгівлі на валютному ринку, розуміння механізмів, що визначають на ньому ціноутворення, що дозволить здійснювати одну вигідну угоду за одною, неухильно примножуючи свої капітали.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: