Такий термін, як електронні гроші перебуває сьогодні на слуху практично в кожного з нас. Хто активно користується цим благом сучасного життя, хтось чув про це, але поняття не має, що це таке. У нашій статті ми розповімо, що ж таке віртуальні гроші і в чому їх плюси.

Якщо викладатися максимально зрозумілою мовою, то електронні гроші – це найширший спектр платіжних інструментів, які використовуються в мережі інтернет. З допомогою цих платіжних інструментів сьогодні без проблем можна здійснювати онлайн-платежі, замовляти авіаквитки, розраховуватися за комунальні послуги та багато іншого.

Які електронні гроші бувають?

Існують кілька систем в російськомовному інтернеті, пропонують скористатися їхніми електронними грошовими одиницями. Ми розглянемо найбільш популярні з них.

Першою за популярністю серед користувачів електронними грошима є система WebMoney. Це одна з найнадійніших систем, з якою співпрацюють практично всі інтернет-магазини. Це означає, що якщо ви користуєтеся електронними грошима саме цієї системи, то у вас ніколи не виникне проблем з розрахунком за товари або послуги, куплені в інтернеті.

Найпопулярніші електронні гроші

Ще однією перевагою даної платіжної системи є те, що ви без проблем зможете прив’язати до неї мапу практично будь-якого банку і виводити ваші електронні гроші вже на реальний банківський рахунок. Всередині системи можна перераховувати гроші з одного гаманця на інший, конвертувати валюту в зручну для вас. Також можна обмінювати свої електронні гроші через спеціальні обмінники.

Другий по популярності є система Яндекс Гроші. З цією системою також співпрацюють більшість інтернет-ресурсів, що пропонують свої послуги або товари.

Третьою за популярністю є система QIWI. Ця система полюбилася багатьом користувачам за легкість реєстрації і прості правила використання.

Емісія електронних грошей

Якщо говорити про емісію електронних грошей, то одним з головних питань є питання про те, які саме організації мають право випускати електронні грошові одиниці. У деяких країнах (Мексика, Індія, Нігерія, Україна, Сінгапур) емісію електронних грошей можуть проводити тільки банки. У Росії ж цим займаються кредитні організації, мають ліцензію на випуск електронних грошей.

Переваги віртуальних грошей

Головною перевагою електронних грошей є звичайно ж зручність їх використання. Якщо ви є власником електронного гаманця, то отримуєте досить широкий спектр можливостей в системі електронних платежів. Сьогодні кількість товарів і послуг, за які можна розраховуватися електронними грошима настільки велике, що все, звичайно ж, не перерахувати. Ви можете здійснювати покупки в інтернет-магазинах, замовляти всілякі послуги, авіа — і залізничні квитки, і при цьому вам не потрібно шукати найближчий банкомат, щоб розрахуватися за все це.

Редакція bestfacts.com.ua радить докладно розібратися, яка саме система підходить вам більше всього і вибрати ту, з якою вам буде працювати комфортніше.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: