Ці пристрої з’явилися не так давно, але вже завоювали величезну популярність.

Розглянемо, що являє собою домашній планетарій, і для чого він може знадобитися.

Домашній планетарій - це дуже цікаво

Якщо не вдаватися в технічні подробиці, які навряд чи зацікавлять більшість людей, то це компактний пристрій, що дає можливість споглядати зоряне небо, не виходячи з дому. Це може бути зоряний стелю або стіна – проекція направляється туди, де це найбільш зручно, створюючи неймовірно якісну ілюзію – це не яка-небудь другосортна картинка, а майже справжні зірки і сузір’я.

Навіть найпростіші моделі створюють казкову атмосферу

Проекція є ідентичною копією реальних сузір’їв, причому сузір’я змінюються з плином часу, у відповідності з реальним розташуванням зірок. Деякі моделі відтворюють різні ефекти, найпростішим з яких є падаюча зірка. Більш дорогі моделі дозволяють спостерігати північне сяйво на стелі вашого будинку. Існують різні моделі персональних планетаріїв, серед яких є і прості пристрої, і складніші і функціональні моделі, які підійдуть навіть спеціалізованим внз в якості практичного посібника з астрономії.

Навіщо потрібен свій планетарій

Домашній планетарій може стати відмінним подарунком, оригінальним, корисним і цікавим. Він дає можливість відпочити під зоряним небом тоді, коли вам захочеться. Цей пристрій допоможе вам організувати незабутній романтичний вечір, або ж розслабитися і подумати про своє.

Більш складні моделі допоможуть вивчити астрономію

Ваші діти проведуть безліч захоплюючих годин, займаючись дослідженням нічного неба. Найменші будуть просто в захваті, граючи в відважних підкорювачів космосу, а старшокласникам цей пристрій стане в нагоді в якості практичного посібника з астрономії. Для студентів, що вивчають астрономію, ця річ просто незамінна – персональний планетарій дозволяє досліджувати сузір’я стільки, скільки буде потрібно для самих складних розрахунків. У будь-який час нічне небо до ваших послуг.

Відео огляд домашнього планетарію Персональний планетарій зробить будь-яку вечірку більш оригінальною – відпочивати з друзями під нічним небом набагато цікавіше. Спецефекти запам’ятаються і вам, і вашим друзям. Користуватися пристроєм досить просто, а докладна інструкція допоможе вирішити будь-які труднощі, якихось глибоких технічних знань для використання планетарію не потрібно.

Домашній планетарій подарує вам своє зоряне небо

Редакція пропонує познайомитися зі статтею про найбільшою зірки у Всесвіті.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: