Всім вже давно відомо, що винаходити велосипед дурна і безглузда затія. Однак, розробникам беговела вдалося здивувати публіку, сконструювавши зручний і незвичайний вигляд велосипеда.

Дитячий беговел

В Європі майже кожні дитина починає своє щасливе дитинство з беговела, у нас же цей вид транспорту поки викликає подив. Хоча інтуїтивно все, начебто, зрозуміло з назви – «бігом на велосипеді». Отже – що таке беговел? По суті, це щось середнє між велосипедом і самокатом. Від самоката у нього спосіб управління, а від велосипеда сідло і колеса. Тому діти його люблять подвійно!

Які бувають дитячі беговелы?

Беговел може бути виконаний з різного матеріалу:

  • Дерев’яні беговелы. Відрізняються дуже легкою конструкцією, досить тривалою експлуатацією і підходять для любителів натуральних матеріалів.
  • Пластмасові беговелы. Найпоширеніший варіант з-за своєї дешевизни. Що, в даному випадку, йде в збиток якості. Такі беговелы призначені для самих маленьких.
  • Металеві боговелы. З усіх варіантів це сама міцна і довговічна конструкція. Але вона більш важка і підходить для дітей старшого віку.

Які бувають дитячі беговелы? І чим вони можуть відрізнятися один від одного? Є беговелы з різними колесами: литими або накачуваними. У першому випадку гарантується висока надійність таких коліс, їх неможливо пробити. А накачується краще їдуть по нерівній дорозі. Також у беговела може бути звичайне сідло або ергономічне – на ньому дитині буде зручніше балансувати при їзді, що особливо важливо для малюків.

Діти люблять беговелы

У деяких моделей не регулюється висота сідла і керма, вони фактично «одноразові». А можна купити такий пристрій, яке буде регулюватися і «рости» разом з вашою дитиною. Є беговелы, які можуть перетворюватися на повноцінний велосипед. Шляхом «нарощування» додаткових елементів ви отримаєте цілком якісний вид транспорту.

Щоб вибрати, який саме беговел вам необхідний, потрібно в першу чергу визначитися з його призначенням. Якщо вам потрібна тимчасова іграшка на сезон, можна сміливо купувати найбільш прості і дешеві моделі. Але якщо б хочете щоб модель, яка навчить і підготує вашого малюка до велосипеда, варто задуматися про більш складних моделях.

На який вік розрахований беговел?

Виробники раджу купувати беговелы для дітей у віці від 2-ох до 5-ти років. Він добре підійде тим малюкам, яким важко довго ходити самостійно і активним дітям. Як правило, хлопчики більш впевнено і з задоволенням освоюють цей вид транспорту.

На думку редакції bestfacts.com.ua, беговел — відмінний подарунок дитині на свято чи за гарні оцінки, до того ж дітям дуже подобається такий незвичайний вид транспорту.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: