Сьогодні багато садівники мріють стати повноправними власниками власній заміській лазні. Однак далеко не кожен бажаючий може дозволити собі затяжне і дороге будівництво.

Альтернативне рішення було знайдено багато років тому. Лазні-бочки збираються в заводських умовах і привозяться повністю готовими до використання.

В бані-бочці є все, що необхідно

Вам залишається тільки вибрати найбільш підходящий варіант і зробити замовлення. Більшість виробників пропонують мобільні лазні з одним, двома або трьома відділеннями (парної, мильної і кімнатою відпочинку). Якщо вам необхідно ганок, можна обумовити це з виробником.

Переваги лазні-бочки

1. Оперативність. Якщо будувати лазню за всіма правилами, помитися ви зможете в ній тільки через рік, так як спочатку встановлюють зруб, який повинен простояти деякий час і дати усадку, і тільки потім переходять до оздоблювальних робіт, установці печі-кам’янки та проведення електрики. Лазня-бочка готова до використання практично відразу після розміщення на ділянці.

Варіант планування лазні-бочки

2. Проста установка. Мобільна лазня не вимагає додаткового фундаменту. Її переміщують маніпулятором і встановлюють на заздалегідь підготовлену рівну площадку і/або на блоки.

Вся правда про бані-бочці 3. Матеріали. Є можливість придбати лазню, обшиту звичайної ялинової вагонкою, або замовити більш дорогу обробку з кедра або модрини. Для полатей використовують липу, так як вона краще протистоїть волозі. Для захисту від гниття всі пиломатеріали обробляються антисептиком.

4. Ціна. У більшості випадків мобільна лазня значно дешевше звичайної.

Банний комплекс на дачі

Недоліки лазні-бочки

1. Невеликі габарити. Розміри і планування лазні можуть змінюватися, але ті так сильно. Обмеження пов’язані з тим, що готове вироби потім транспортують у зібраному вигляді.

Компактну лазню можна взяти на рибалку

2. Для установки необхідний хороший під’їзд. Не на кожній дільниці є місце для крана-маніпулятора. Заїхавши за огорожу, важка техніка може зіпсувати газони, доріжки і пошкодити посадкам. Виробники вирішують це питання, пропонуючи за додаткову плату збірку мобільного лазні на ділянці. Працюють вони швидко, але якість збірки часто нижче, ніж на виробництві, так і ціна в цьому випадку зростає.

3. Більш складний ремонт. З часом потрібно заміна підлоги — він виходить з ладу першим. У мобільній бані зробити це складніше, ніж у стаціонарній.

Інтер'єр лазні-бочки

Редакція вважає, що лазня-бочка може стати бюджетним варіантом і рекомендує познайомитися зі статтею про те, як правильно паритися.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: