Головною перевагою банківського вкладу є його прибутковість і надійність. Таким чином можна забезпечити стабільне зростання і мінімальний ризик свого капіталу.

Завдання банківського депозиту - зберегти капітал

Але рішення оформити вклад вимагає не меншої уваги і знань, ніж будь-яка інша банківська операція. Щоб убезпечити себе і в майбутньому отримати гарантований дохід, необхідно врахувати багато.

Чим відрізняється внесок від депозиту?

Поняття «депозит» буквально означає, як «річ, віддана на збереження». Вклади ж є приватним випадком депозиту і мають на увазі виключно для зберігання грошей. Основні відмінності вкладу від депозиту:

•Внески робляться з метою отримання прибутку, а депозити відкриваються з метою їх надійного збереження.

Відкрити депозит можна тільки ліцензованому банку

•Депозити мають широку варіацію і можуть являти собою грошові вклади, цінні папери, різні внески.

•У лексиконі банківських службовців поняття «вклад» застосовується до засобів фізичних осіб, а поняття «депозит» до засобів юридичних осіб і державних установ.

•За законом приймати вклади можуть тільки банки, що мають ліцензію ЦБ РФ. Саме в них варто краще вкласти гроші. Організації, провідні небанківську діяльність, не мають права приймати внесок. Там кошти населення не будуть захищені законодавчо.

Які депозити бувають?

Класифікація депозитів:

•За терміном зберігання депозити бувають: короткострокові (до 6 місяців) та довгострокові (на кілька років).

•За формою вилучення грошей депозити поділяються на: умовні (процент за вкладом виплачується при настанні умов, обумовлених у договорі), строкові, до запитання.

Умовні деопзиты зустрічаються рідше за інших

•В залежності від категорії інвестора: депозити для фізичних осіб (тобто для простих громадян), депозити для юридичних осіб (для фірм, підприємств та різних установ).

•По можливості поповнення вклади бувають: поповнювані і непополняемые.

Як вибрати депозит?

Спочатку необхідно визначитися з метою відкриття депозиту. Потім встановлюється тривалість його дії. Чим більше цей строк, тим вище відсоткова ставка. Потім вибирається валюта, в якій будуть зберігатися ваші кошти. Оптимальний варіант – це мультивалютний вклад. Варто вивчити ринок банківських послуг – відвідати авторитетні великі банки, поцікавитися умовами відкриття депозиту, розмірами відсоткових ставок і т. д.

Як відкрити депозит у банку? Одне з важливих дій – порівняння прибутковості різних депозитів і прорахунок потенційного прибутку. Найкращим рішенням буде розділити ваш інвестиційний портфель на декілька вкладів і для більшої впевненості зробити їх в різні банки.

Як оформити депозит?

Інструкція:

1.Необхідно визначитися з валютою вкладу

2.Виберіть тип та термін вкладу

Депозити входять у більшість успішних інвестиційних портфелів

3.Виберіть банк і рушайте в його найближче відділення

4.З собою візьміть гроші і необхідні документи

5.Уважно прочитайте договір і спробуйте задати максимальну кількість питань

6.Уточніть всі способи поповнення вкладу та зняття готівки

7.Якщо вас все влаштовує, то зробите депозит і підпишіть договір

Депозит у банку: на що звернути увагу при підписанні договору, як вибрати найкращі умови. Таким чином, озброївшись необхідними знаннями, можна зробити дуже вигідну інвестицію у своє майбутнє. Вклади та депозити не менш важливі операції, ніж кредитування. Редакція bestfacts.com.ua вважає, що тут також необхідна ретельність і уважність у всіх питаннях.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: