Сьогодні продукти типографічного ремесла можна знайти всюди — журнали, газети, листівки, оголошення на стовпах, в кінці кінців. Друкарні забезпечують нас інформацією не гірше, ніж інтернет, складно уявити собі, що колись люди обходилися без печатки.

Історія друкарні

Кілька століть тому, коли про книгодрукуванні не могла бути й мови, всі записи проводилися вручну. В основному, цим займалися спеціальні працівники, які переписували подібні манускрипти раз за разом. З-за того, що це був довгий, витратний працю, рукописні книги були зовсім недешевим задоволенням. Потім рукописи були замінені на перші, якщо їх так можна назвати, «друковані» видання. Насправді, справжньою печаткою це не було, це були дощечки або металеві форми, на яких були опуклі букви або навіть цілі слова.

Коли друкарні виглядали саме так

Відповідно, вони діяли за принципом сьогоднішніх печаток – спочатку їх фарбували чорнилом, після чого «друкували» на папері цілі тексти. І тільки в середині xv ст німецький ювелір Гуттенберг створив перший в історії друкарський верстат, таким чином, поклавши початок для появи в майбутньому друкарні.

Продукція друкарні

Перелік продукції, яку може виготовляти друкарня, можна скласти величезний. Починаючи від корпоративних товарів, наприклад, візиток, блокнотів, рекламних буклетів, і до величезних плакатів, ресторанних меню і календарів.

Щодня ми зустрічаємо безліч екземплярів типографічної продукції. Зошити і книги, які ми купуємо в канцелярських магазинах, журнали, які ми гортаємо, сидячи в прийомних – все це з’явилося на своєму місці завдяки тому, що відбилося в свій час на друкарні.

У той же час, будь-хто може замовити що-небудь для себе особисто. Наприклад, іменні візитки або плакат на день народження другу. А можна замовити друк настінного календаря з улюбленими фотографіями своєї сім’ї.

Головне вибирати перевірену друкарню, щоб бути впевненим, що замовлення буде виготовлений в строк і в самому кращому вигляді. Наприклад, друкарня «Пегасус» вже не перший рік займається друком різної продукції, з якою можна ознайомитися на їх офіційному сайті https://www.formcolor.ru Більше того, ця друкарня також надає послуги з постпечатным робіт, що дозволить вам заощадити час і гроші, замовивши все в одному місці.

Сувенірна продукція

Крім буклетів і візиток в друкарні можна також замовити та оригінальні сувеніри. Більшість із виробників друкують зображення на чашках, блокноти, ручки, запальнички, футболки, що відмінно підійде в якості дружнього подарунка, так і в якості фірмового сувеніра для співробітників або клієнтів.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: