Як давно ми звикли сприймати своє житло, як місце, де можна сховатися від усіх проблем. Сама атмосфера будинку часто заспокоює, налаштовує на гарний настрій і допомагає впоратися з проблемами, здаються нерозв’язними.

Вдома нас оточують речі, ретельно відібрані і перевірені роками. Це те місце, де ми відчуваємо себе повністю захищеними, не чекаючи ніякого підступу. Однак трапляються такі ситуації, які починають працювати проти вас. Часом навіть власне житло може піднести несподіваний сюрприз і пограти на нервах. Коли двері в квартиру несподівано зачиняються, а ключі залишаються в кімнаті, з’являється суттєвий привід похвилюватися. Зрозуміло, це не смертельно, оскільки потрапити в будинок все-таки можна.

Зачинилися двері. Як відкрити?

Головне – відкинути паніку і тверезо оцінити ситуацію. Якщо в будинку вимкнені електроприлади і не горить газ, то можна дозволити собі розслабитися і дочекатися приїзду фахівців. Існує велика кількість компаній, майстри яких спеціалізуються на подібних випадках і справляються зі своїми професійними обов’язками за лічені хвилини. Якщо ж справа не терпить зволікань, то можна спробувати потрапити в приміщення через сусідів.

Як відкрити захлопнувшуюся міжкімнатні двері?

Якщо в якості «жертви» виступає міжкімнатні двері з досить простим замком, то для вирішення проблеми можна використовувати підручні засоби. Способи відкриття дверей залежать від встановленого замка. Коли мова йде про звичайний «язичку» рятівником стане пластикова картка або інша тонка пластина. Для того щоб двері піддалася, необхідно провести карткою вертикально в щілини щодо замку, і доступ в кімнату буде відкрито.

Міжкімнатні двері відкрити набагато простіше, ніж вхідні

Наступний спосіб призначений для того, щоб відкрити міжкімнатні двері з клямкою. Він більш тривалий і трудомісткий, оскільки в цій ситуації доведеться викручувати болти і знімати ручку. Звичайно, під рукою не завжди виявляються необхідні інструменти, але для цих цілей можна використовувати будь-який гострий предмет або навіть ніготь. Після розбору ви побачите невеликий горбок, натиснувши на який можна потрапити всередину.

Як замінити замок на вхідних дверях?

Деякі випадки представляються настільки складними, що в результаті замок виявляється несправним і непридатним. Якщо всередині приміщення це ще терпимо, то замінити замки на вхідних дверях – це необхідність. Зазвичай здійснити це дуже просто, особливо якщо озброїтися комплектом інструменту. Необхідно зняти старий замок або його залишки і приладнати новий механізм.

Редакція bestfacts.com.ua радить вибирати надійні замки.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: