Ноутбук супроводжує наше життя буквально скрізь, що на роботі, що вдома. Сучасні технології тихенько заходять в наше життя й закріплюються там на довгий час. А ось коли вони перестають працювати, тоді ми усвідомлюємо їх важливість.

Немає ініціалізації ноутбука? Що це означає? Означає це те, що ноутбук ніяк не відгукується на натискання кнопки запуску пристрою. Якщо ви натиснули кнопку «Power» і заробив лише внутрішній кулер, кнопки Casp Lock, Num Lock загоряються і потім не гаснуть, то справа погано для вашого ноутбука.

Найчастіше типовою причиною відсутності ініціалізації пристрою стає внутрішня несправність. Ноутбук необхідно нести в ремонт. Але на початку можна спробувати розібратися з проблемою самостійно, можливо, справа лише в відійшли деталях системи. Важливо пам’ятати, якщо ноутбук знаходиться на гарантії, то слід відразу ж відправлятися в сервісний центр, де фахівці зможуть розібратися у вашій проблемі оперативно. Якщо ж термін гарантійного обслуговування закінчений, то можливо самостійно полагодити ноутбук в домашніх умовах.

Для перезавантаження системи можна зняти акумулятор

Деякі проблеми відсутності ініціалізації пристроїв можна усунути в домашніх умовах самим. Фахівці опублікували інструкцію з ремонту ноутбука будинку. Джерелом такої проблеми іноді може стати випала або просто не щільно закріплена оперативна пам’ять.

Для перевірки цієї версії вам потрібно знайти на задній стороні ноутбука панель з модулем оперативної пам’яті, відкрутити спеціальний болтик, що утримує кришку. Далі перевіряємо, як тримається пам’ять на слоті, і, якщо кріплення відійшли, то защипуємо їх назад. З оперативною пам’яттю потрібно звертатися обережно, оскільки її дуже просто пошкодити.

Якщо пам’ять в порядку, то потрібно перевірити процесор. Зніміть задню кришку і дістаньтеся до процесора. Якщо ви не впевнені в правильності своїх дій, то краще заходити в ремонті так далеко. Якщо ж ваша компетенція дозволяє провести дану операцію, то спочатку потрібно прибрати штатну клавіатуру. Алгоритм ваших дій залежить від моделі і порядку розбору, який вказаний в інструкції. Діставшись до процесора переконайтеся, що його ніжки цілі, не зігнуті і не мають пошкоджень. Після цього зафіксуйте процесор на його місці і закріпіть засувкою.

Нерідко в такій поведінці винні акумулятори для ноутбуків, тоді вам потрібно буде просто купити нові або відремонтувати старі. Це найбільш просте рішення. Для перевірки цієї версії варто витягти акумулятор із ноутбука і включити адаптер в мережу. Якщо ноутбук запрацює, то тоді проблема в акумуляторі.

Але однією з основних і найбільш страшних причин, пов’язаних з неможливістю включення ноутбука — це поломка материнської плати. І вже рішення даної проблеми варто перекласти на плечі співробітників спеціалізованих сервісних центрів по ремонту ноутбуків. Вони зможуть провести діагностику пристрою і замовити потрібні деталі. Але варто бути готовим, що ремонт може зайняти місяць.

Редакція bestfacts.com.ua радить, перш ніж нести ноутбук в ремонт, прочитайте відгуки клієнтів сервісних центрів, щоб вибрати гідний і якісний ремонт у вашому місті.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: