Вам належить переліт і страшать пов’язані з ним формальності в аеропорту? Ви ніколи не стикалися з процедурою передпольотного огляду і реєстрацією? Ви не знаєте за скільки часу необхідно приїжджати в аеропорт і є курильні зони?

Ми дамо відповіді на всі ваші запитання. Ви не встигнете на свій рейс і не потрапите в курйозну ситуацію.

За скільки приїжджати в аеропорт?

Якщо ви повинні зробити внутрішній або міжнародний політ, в аеропорту бажано бути за 2 години до початку рейсу, зазначеного в електронному квитку. За правилами російських аеропортів, реєстрація на рейс відкривається за 1,5 – 2 години до вильоту і закінчується за 40 хвилин. За цей час ви повинні пройти всі етапи передполітного огляду, здати багаж, отримати посадковий талон.

На кожному з наступних етапів ви можете зіткнутися з довгою чергою людей, охочих потрапити на рейс одночасно з вами, тому вам так необхідний запас часу. Закладіть в свій розклад як можна більш ранній виїзд з дому, так як в сучасних реаліях є велика вірогідність втратити час в пробці на під’їзді до аеропорту, на шляху до терміналу можуть проводиться несподівані ремонтні роботи, а транспорту трапляється ламатися в самий несподіваний момент. Тому краще перестрахуватися і виїхати якомога раніше, маючи запас часу на передпольотні формальності.

Якщо ви все ж затрималися, після прибуття в аеропорт, зверніться на стійку реєстрації спізнюються пасажирів, але не пізніше ніж за 25 – 30 хвилин до вильоту.

Якщо є можливість онлайн-реєстрації на рейс, скористайтесь їй. Це дозволить вам заздалегідь вибрати бажане місце в літаку, роздрукувати посадковий талон, залишиться тільки здати багаж. Якщо ж ви літаєте без нього, ви зможете уникнути черг взагалі.

Як проходить огляд в аеропорту?

Кожен пасажир зобов’язаний пройти процедуру передпольотного огляду. У разі можливої відмови перевізник має право розірвати договір авіаперевезення. Огляд здійснюється працівниками спеціальних служб безпосередньо та із залученням відповідної апаратури.

Система передпольотного огляду

Перший етап передпольотного огляду вас чекає на місці входу в термінал зони вильоту. Для цього там встановлено відповідне обладнання. Потім ви проходите процедуру здачі багажу та отримання посадкового талону. Якщо у вас міжнародний переліт, то необхідно пройти митні формальності. Далі вас направляють в зону обов’язкового передпольотного огляду. Необхідно приготувати паспорт і посадковий талон і пред’явити їх на першу вимогу.

Зони передполітного огляду спеціально обладнані, ви повинні бути готові пред’явити до огляду всю ручну поклажу. Перед проходженням через металодетектор, зніміть металеві предмети і помістіть їх в спеціальну ємність.

Ваша ручна поклажа буде просвечена спеціальним рентгенотелевизионным интроскопом, а в разі виникнення питань слід пред’явити до речі особистому огляду. Всі електронні прилади перед проходженням їх через зону огляду повинні бути поміщені в спеціальний контейнер. Необхідно заздалегідь попередньо ознайомитися з правилами та нормами провезення рідин, лікарських засобів, колючо – ріжучих предметів, аерозолів, зброї. В зоні огляду необхідно дотримуватися сувору черговість і підкорятися вимогам службовців аеропорту.

Де палити в аеропорту?

Якщо вам належить переліт з великого закордонного аеропорту, до ваших послуг спеціально обладнані курильні кімнати. Але при цьому будьте готові заплатити штраф за куріння у невідповідному місці, якщо вас зафіксує камера відеоспостереження або ви потрапите в поле зору служби безпеки.

Раніше в російських аеропортах також було дозволено палити в спеціально обладнаних для цього зонах. Але вступив в силу з недавніх пір федеральний закон, який забороняє паління на території терміналу.

Редакція bestfacts.com.ua радить бути законослухняними пасажирами, не порушувати передбачені інструкцією правила, і тоді ваш передпольотний огляд в аеропорту пройде без ексцесів і принесе тільки позитивні емоції.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: