Відкриття власного інтернет-магазину – серйозний крок. Напевно, Ви встигли переглянути масу статей, в яких аналізуються позитивні та негативні аспекти такого бізнесу і розумієте, що Вас чекає попереду.

Залишилося визначитися з самим головним – що ж краще продавати? Який товар допоможе зайняти свою нішу і мати стабільний дохід з мінімальним ризиком? Однозначної відповіді Вам ніхто не дасть. Однак аналіз ринку допоможе звузити коло варіантів.

Які товари самі купуються?

Основні характеристики товарів для онлайн магазину:

  1. Популярність. Це найважливіший елемент. Найбільш продавані товари на момент написання цієї статті – побутова техніка і електроніка, одяг та книги. Також існують спеціальні магазини, які поставляють товари, необхідні людям кожен день (наприклад, магазин продуктів з доставкою додому).
  2. Маржинальність. Невигідно розпочинати бізнес, отримуючи по 1-3% з продажу одиниці товару. Прибуток повинна покривати можливі помилки (шлюб, зникнення товару і т. д.) і давати можливість для подальшого розвитку.
  3. Стійкість ціни. Не варто починати торгівлю у сфері, наприклад, фототехніки. Вона швидко втрачає в ціні. За півроку її вартість в середньому знижується на третину.
  4. Унікальність. Чим менше конкуренція – тим краще для бізнесу. Нескінченні демпінгові війни не йдуть на користь Вашій справі.
  5. Надійність постачальника. Трапляються різні ситуації і вибір хорошого постачальника дуже важливий. В ідеалі він повинен приймати товар назад у разі зриву угоди і приймати різні форми оплати.

Рейтинги популярных товаров в интернет-магазинах постоянно возглавляют электроника, книги и бытовая техника Окремо варто відзначити, що краще займати нішу, де Ви будете впевнено себе почувати. Мати справу з товаром, в якому найкраще розбираєтесь. Покупець відчуває, коли асортимент підібраний грамотно і цінує це.

Аналіз магазинів-конкурентів

Що стосується конкуренції – краще уникати її можливості. Монополія – ідеальний варіант, однак дуже складно знайти товар для його втілення. Намагайтеся зайняти нішу з найменшим числом конкурентів, це допоможе Вашій справі не закінчитися на першій ж помилку.

Быстрая доставка товаров от поставщика и покупателям – важное условие работоспособности интернет-магазина

Доставка вантажів для інтернет-магазину

Далі варто заручитися підтримкою надійної компанії по доставці. Незалежно від того, буде це доставка вантажів з Великобританії, Китаю або Америки – від компанії-перевізника залежить дуже багато. Варто витратити час і зібрати необхідну інформацію перед укладенням договору. Наприклад, компанія «Атлантік» зарекомендувала себе на ринку за 17 років існування з найкращого боку. Співпрацюючи з подібною компанією, Ви завжди будете впевнені в швидкості доставки і збереження товарів.

Редакція bestfacts.com.ua зазначає, що якісний асортимент інтернет-магазину гарантує лояльність покупців і успішну торгівлю.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: