Туристи люблять Греції за її гостинність, низькі ціни і тривалість сезону. Кращі курорти цієї країни з квітня по листопад заповнені туристами з усіх країн. Звичайно, більшу частину складають російські мандрівники.

Курорти Греції

Звичайно, найбільш популярним містом з великою кількістю різних курортних зон та пам’яток є місто Афіни. В ньому дійсно є на що подивитися, і що звідти привезти! Безліч стародавніх будівель і руїн, неймовірні сади, зони відпочинку. Саме тут ви зможете поринути в «морі» історії цієї країни.

Греції належать кілька островів, на яких розташовані готелі та курортні міста. Одним з найвідоміших є острів Родос екскурсії яким залишають море вражень у всіх туристів. Острів вразить вас м’яким кліматом і своїми пляжами.

Відпочинок в Греції западе вам у серце

Острів Кріт – найбільший з усіх, що належать Греції. На ньому безліч відмінних готелів, зон відпочинку, шикарних пляжів. Острів підійде як для галасливого відпочинку в молодіжних тусовках, так і для сімейного розміреного — головне вибрати правильний курорт.

Що везуть з Греції?

Більшість туристів завжди привозять з собою якісь пам’ятні речі, щоб спогади про відпочинок на курорті довго залишалися живими і яскравими. Не обділяють подарунками та родичів. Що ж везуть мандрівники з Греції?

Звичайно, що ж ще так символізує Грецію, як не оливки? Їх продають буквально скрізь: у супермаркетах, на ринку, вздовж вулиць провінційних міст. Сорту оливок вражають різноманітністю. Протягом відпустки можна спробувати їх все і привезти додому найсмачніші. До того ж, ви можете купити і натуральне оливкове масло.

З продовольчих товарів друзів можна порадувати алкогольними подарунками. Узо – горілка з анісу, і раки – виноградна горілка. Це найбільш популярні алкогольні напої Греції, не рахуючи виноградних вин. Кращий алкоголь з грецьких погребів більшість туристів з радістю відвозять в якості подарунків рідним.

Грецький алкоголь

Для подруг з Греції можна привести косметику. У першу чергу потрібно згадати про грецькому милі, яке готується тільки з натуральних продуктів і надає благотворну дію на шкіру. Косметика в Греції продається в основному в аптеках, тому що її якість строго контролюється. Саме тому жінки воліють купувати хорошу грецьку косметику на відпочинку.

У спеціальних крамницях і магазинах продаються найчастіше досить оригінальні і дуже рідкісні ікони, керамічні вироби та сувеніри. Це найбільш популярний «багаж» туристів, які повертаються з відпочинку в Греції.

Що можна купити в Греції?

У Греції туристи можуть придбати найкращі вина, різні сорту оливок, даний грецьке оливкова олія.

Для подруг і родичок можна придбати якісну косметику і знамените грецьке мило. Жінок порадує шопінг в магазинах одягу та взуття: низькі ціни і постійні розпродажі дозволяють придбати якісні речі. До того ж відпочинок у літні місяці випадає на період розпродажів, тому можна побалувати себе і заощадити грошові кошти.

Звичайно, не обійдеться і без сувенірів. Невеликі крамниці і кіоски на кожному кроці пропонують найрізноманітніші символи країни і міста та інші пам’ятні сувеніри.

На думку редакції bestfacts.com.ua кращий відпочинок-той, який приносить позитивні емоції. А що ще підвищує настрій і дарує радість як не відпочинок, сонце, море і пляж. Гарної вам подорожі та чудових вражень.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: