Проколи на тілі люди почали робити тисячі років тому. У кожного племені і народу були свої причини. Так, римляни прикрашали соски кільцями, просмикували через них шнур, закріплюючи плащі.

Пірсинг набирає популярність

Сьогодні можна сміливо говорити про те, що не існує такої частини людського тіла, в якій люди не хотіли б зробити ще один отвір. Найбільш популярні проколи вух, брів, носа, губ, язика, пупка, сосків і навіть геніталій.

Що таке «тунелі»?

Багато хто, намагаючись продемонструвати свою неординарність, роблять собі так звані «тунелі». Для цього в місце проколу вставляються спеціальні трубки, з часом їх замінюють на великі по діаметру, розтягуючи мочку і збільшуючи отвір. Тунелями прикрашають нижню губу, язик або вуха.

Прибрати «тунель» після того, як він набридне, не так просто

Що таке пірси і які вони бувають?

Сережки, які вставляються в місце проколу, називаються пірси. За формою їх прийнято ділити на:

— Кільця – найвідоміша різновид. Вони універсальні і підходять для будь-якого виду пірсингу, починаючи з брів і губ і закінчуючи інтимними частинами тіла.

Кільце - класична прикраса для пірсингу

— Підкова — другий за популярністю вид пірсингу. Ви знайдете величезну кількість пірсів такої форми.

Підкови можуть закінчуватися кулькою або конусом

— Банани. Прихований під шкірою вигнутий стрижень залишає на поверхні два маленьких кульки. Більшість прикрас для пупка належать саме до цієї категорії. Вони зручні і надають необмежені можливості оформлення.

Банани часто декорують стразами

— Штанги. Мають прямий стрижень і використовуються для прикраси брів, мови і перенісся, підходять також для інтимного пірсингу.

Штангу можна використовувати для кількох проколів

— Лабрет ідеально підійде для пірсингу губ і мови. Ви практично не будете відчувати плоску капелюшок на одному кінці стрижня. Різноманітність змінних наконечників дозволить вибрати саме те, що вам подобається – від яскравих кульок до сердечок і метеликів.

Лабреты відрізняються плоскою головкою з одного боку

— Твістер. Це цікаве поєднання кільця і штанги. Однаково добре виглядає в мові, бровах і в губі.

Твістери можна підібрати під різну кількість проколів

— Гвоздики. Підходять для пириснга носа. Маленькі і витончені, вони не створюють дискомфорт і надають родзинку власникові.

Для крил носа краще вибрати спеціальний гвоздик

За матеріалом виготовлення пірси ділять на:

— Титанові прикраси. Вони міцні і мало важать. Метал може покриватися чорним або золотим напиленням. — Золото і срібло виглядають чудово. Однак це важкі і дорогі матеріали. Золоті ювелірні прикраси більше підходять для особливих випадків.

— Акрил і пластик. Якщо ви спокійно переносите такі прикраси, перед вами відкривається необмежена свобода вибору аксесуарів. Яскраві кольори і незвичайний дизайн – основна їх перевага.

При бажанні прикраси для пірсингу можна виготовити на замовлення

Можна зробити пірсинг будинку?

Звичайно, але це може бути небезпечно для вашого здоров’я. Інструменти і сам пірс повинні бути стерильними, а місце проколу необхідно продезінфікувати. Самими страшними наслідками таких маніпуляцій можуть стати зараження крові, гепатит або СНІД.

Пірсинг не єдиний варіант. Багато кафи не вимагають проколу

Краще всього звернутися в салон, де майстер-професіонал зробить вам прокол, дотримуючись при цьому всі санітарні норми. Це попередить можливі ускладнення. Пам’ятайте, що після проколу ранку необхідно обробляти по кілька разів на день до повного загоєння.

Про що варто подумати перед тим, як зробити пірсинг?

Перед тим, як робити пірсинг, гарненько подумайте, як складеться ваше життя через кілька років. Швидше за все ви плануєте влаштуватися на хорошу, високооплачувану роботу. А захоче роботодавець прийняти на серйозну посаду людини з несерйозним зовнішнім виглядом? Відповідь очевидна – ні! І якщо прості проколи досить швидко затягнуться, коли ви просто перестанете носити пірс, то «тунелі» так просто не зникнуть, тому гарненько зважте всі «за» і «проти» перед тим, як робити пірсинг.

Існує ряд професій, де пірсинг буде недоречний

Як доглядати за пірсингом

Тільки що зроблений пірсинг — це рана, яка вимагає спеціального лікування. Місце проколу обов’язково обробляють спеціальним розчином, який можна купити в аптеці. Час, який буде потрібно для загоєння, індивідуально. Обробляти доведеться стільки, скільки потрібно вашому організму, щоб повністю пристосуватися до таких змін.

Догляд за пірсингом і тату від Dr Cash Ось кілька правил по догляду за пірсингом:

1) Чистіть ранку щодня.

2) Намагайтеся не доторкатися зайвий раз до пірсингу під час загоєння. Контакт можливий під час обробки.

3) Не виймайте сережку з ранки, поки вона не зажила.

Самий страшний чоловік Росії 4) Перші шість місяців після проколу не виймаєте надовго сережку, так як дірочка може швидко зарости.

5) Не використовуйте спирт або масло чайного дерева для обробки ранки. Вони можуть тільки погіршити становище, так як заживающее місце може запалитися. Редакція bestfacts.com.ua запрошує вас познайомитися зі статтею про тих, хто дійсно любить пірсинг.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: