Згідно результатів спеціально проведених опитувань, проживання у власному будинку має незаперечні переваги. Більшість сімей не бажає обмежуватися стандартної тіснотою квартир, вважаючи за краще житло, збудоване за особистим перевагам і потребам. І при наявності своєї земельної ділянки і матеріальних коштів кожен може скористатися цією можливістю.

Проект житлового будинку

Зрозуміло, для будівництва житлового будинку потрібно оформити відповідні документи. Поряд з необхідними дозволами та погодженнями вкрай важливо скласти проект самої будівлі, з метою не упустити жодної деталі в плануванні, архітектурі, розташування приміщень. Для цього необхідно скористатися послугами фахівців, які крім цього врахують також місце розташування, особливості грунту, рельєфу і навіть клімат регіону. На підставі аналізу цих даних і побажань замовника будуть підібрані будматеріали та визначено вартість будівництва.

Матеріали для будівництва приватного будинку

На підставі затвердженого проекту приступають до поетапного зведення будівлі. На перших порах купуються матеріали, необхідні для фундаменту та стін: цегла або шлакоблок, бетонні панелі, дерев’яні бруси, а також цемент, утеплювач і суміші для зовнішньої обробки.

Хоча для будівництва житлового будинку потрібно багато різних матеріалів, економити на їх якості не варто

На наступному етапі знадобляться покрівельні матеріали і стропила для монтажу даху. Після зведення будівлі проводиться выстилание підлоги та підвід комунікацій. В намічених місцях прокладаються труби потрібного діаметра та довжини для газопостачання та водопроводу, кабелі телефонної лінії електропроводки. На завершення проводиться вирівнювання та оздоблення стін. Матеріали для цього вибираються в залежності від бажаного інтер’єру.

Будівельне обладнання

Крім придбання всіх необхідних матеріалів, при будівництві будинку неможливо буде обійтися без застосування різних механізмів і техніки. Наприклад цементний розчин, необхідний у великих обсягах, можна безперервно готувати в бетономішалці, а для укладання плит перекриття – використовувати підйомний кран.

Слід врахувати, що будмайданчик приватного будинку не дозволяє розмістити великогабаритну техніку, тому для разового будівництва буде доцільна оренда маніпулятора – компактного автокрана. Як правило, він має достатню вантажопідйомність, щоб виконати всі роботи по транспортуванню, підняття та укладання великовагових матеріалів. Це значно полегшить і прискорить будівництво.

Сучасне спеціальне обладнання дозволяє полегшувати будівельні роботи

Редакція bestfacts.com.ua зазначає, що будівництво власного будинку може спочатку здатися непростим завданням, але результат того буде коштувати.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: