Севастополь – це місто-порт на березі Чорного моря, розташованого на Кримському півострові. У Севастополі живе близько 350 тисяч осіб, площа міста становить трохи більше тисячі квадратних кілометрів. У цьому місті приємний і м’який клімат: взимку середня температура близько 2-3 градусів тепла, а влітку піднімається до 26-ти. Севастополь – одне з найдавніших міст, тому на його території є маса цікавих місць, які варто відвідати.

Головні визначні пам’ятки Севастополя

Одним з найцікавіших місць Севастополя є міська Набережна. Двокілометрова вулиця, що з’єднує Миколаївський мис з Кришталевим, – улюблене місце відпочинку туристів. Крім затишних кав’ярень, виступи музикантів і чистих пляжів, на Набережній є і Пам’ятник затопленим кораблям, містичний Драконівські місток, пам’ятники героям війни.

Національний заповідник «Херсонес Таврійський»

Безперечно, головною пам’ятки Севастополя є Херсонес – стародавній поліс, який заснували давні греки. Цей пам’ятник античності входить в список Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО.

«Херсонес Таврійський» – одна з найвідоміших пам'яток севастопольських

Херсонес розташований на березі моря, руїни стародавнього міста нагадують англійський Стоунхендж, настільки загадковий і привабливий. У Херсонесі можна подивитися на старовинні творами мистецтва, перші гроші, різні предмети побуту та знаряддя праці.

Цікаві природні об’єкти Севастополя

Балаклава – це дивовижної краси вигнута невелика бухта з кришталево чистою морською водою. Там розташована знаменита Генуезька оборонна фортеця Чембало, піднявшись на яку можна насолодитися чудовим панорамним видом на море і гори. А церква Дванадцяти Апостолів, що стоїть неподалік, є однією з найстаріших кримських святинь. Можна купити квартиру в Севастополі, якщо ви мрієте жити в мальовничому і екологічному місці. Так ви не тільки вигідно інвестуєте в нерухомість, але й подбаєте про здоров’я своєї родини.

Природа в околицях Севастополя приваблює туристів своєю унікальністю

Дуже привабливе місце – мис Айя. 13-кілометровий виступ суші в давнину вважався святим місцем, а зараз там розташовані кращі кримські пляжі. Дана місцевість примітна різноманіттям рідкісних видів флори і фауни, а також дуже чистим повітрям.

Як зазначає редакція bestfacts.com.ua, історичні та природні пам’ятки Севастополя не залишать байдужими нікого.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: