Досі Париж відомий, як один з найромантичніших і загадкових міст світу. Щорічно натовпу людей рвуться до столиці Франції, очікуючи знайти там свої ожилі мрії втілилися в реальність сни.

Безсумнівно, Париж дуже красивий, але щоб повною мірою насолодитися пишністю цього старовинного міста, необхідно якомога краще розуміти, як будувати маршрут. Скориставшись порадами з цієї статті, всі туристи, які мають намір відвідати Париж, зможуть побудувати свою подорож найбільш зручним для них способом.

Паризькі музеї

Розмова про визначні пам’ятки Парижа варто почати з відомих паризьких музеїв. Зрозуміло, не всі люблять відвідувати такі місця. Для багатьох шкільні екскурсії назавжди відбили охоту до подібного роду культурних розваг. Але, повірте, музеї Парижа варті того, щоб хоч раз на них поглянути.

Наприклад, Лувр, про який сказано стільки слів, що неможливо придумати що-небудь нове. Навряд чи знайдеться хоч одна людина, яка жодного разу не чув про найвідомішому музеї світу. Лувр, спочатку створений як резиденція французьких правителів, лише в кінці XVIII століття став музеєм, і зараз у ньому зібрана найбільш повна колекція творів мистецтва. Починаючи, зрозуміло, з всесвітньо відомої картини «Мона Ліза».

Лувр – легендарний музей Парижа, обов'язковий пункт будь-якого туристичного маршруту

Або ось, скажімо, музей д’орсе, де можна знайти найбільшу колекцію імпресіоністів. Якщо ви знаєте імена Лотрека і Ренуара, то ви отримаєте задоволення, побачивши їх оригінали картин.

А відвідавши Музей Пікассо, в кварталі Маре, ви зможете простежити історію життя художника, розглядаючи її картини, виставлені в хронологічному порядку. У музеї зібрано близько 2000 робіт художника. Мабуть, це найбільша колекція його картин.

Головні визначні пам’ятки Парижа

Але, звичайно, не можна обмежитися одними тільки музеями, якщо ви хочете краще зрозуміти всю красу Парижа. Одні тільки назви відомих паризьких визначних пам’яток звучать музикою для знаючої людини. Хто ж не знає, наприклад, собор Паризької Богоматері, який став таким відомим завдяки роману Віктора Гюго? Трохи менш відомий Пале-Рояль – резиденція, побудована спеціально для кардинала Рішельє, де потім пройшло дитинство короля Людовика XIV. Популярна серед туристів і Сорбонна, центр Паризького університету. Красива будівля одного з найстаріших університетів світу варто побачити.

Визначні пам'ятки Парижа зручно оглянути під час оглядової екскурсії

Пам’яток Парижа так багато, що обійти їх за один день – так навіть за один тиждень! – не представляється можливим. Для того, щоб подорожувати вам було зручніше, рекомендую скористатися послугами компанії HTServices. З її допомогою ви організуєте свій відпочинок так, як вам приємніше і простіше.

Кращі ресторани Парижа

Якщо ж ви втомилися і хочете відпочити, то можна порекомендувати вам ресторани Парижа, які допоможуть вам краще відчути атмосферу міста. Наприклад, ресторан Bouillon Racine, в якому ви ніби перенесетеся в Париж початку 20 століття. В La Coupole часто бували Хемінгуей і Пікассо. Можливо, вас зацікавить Le Cafe du Commerce, де можна насолодитися чудовою їжею і не менш смачними винами.

Париж – це місто, яке неможливо розпізнати за один раз. Як зазначає редакція bestfacts.com.ua приїхавши до нього одного разу, ви захочете повертатися знову і знову.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: