Острів Тенеріфе — найбільший серед Канарських островів, і має значний список пам’яток. Природа тут заворожує своєю первісною міццю та красою. На острові є вулкани, парки і пляжі, гідні уваги. Острів вічної весни щорічно відвідують тисячі туристів. Розташований на широті пустелі Сахари, Тенеріфе має чудовий теплий клімат.

Вулкани острова Тенеріфе

Вулкани — одна з найцікавіших місцевих визначних пам’яток. На острові є кілька пляжів з темним вулканічним піском. Вони розташовані в містах Лос Гигантес і Пуерто де Сантьяго. Ці пляжі — гордість Канарського архіпелагу.

Вулкан Тейде домінує над островом Тенеріфе

Вулкан Тейде є найвищою точкою Іспанії. Він має статус пам’ятки Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО. Також Тейде є найвищою точкою в Атлантичному океані.

Парки Тенеріфе

Природа острова породила безліч заповідних місць, частина з яких перетворена в парки. У північно-західній частині острова розташований унікальний парк Тено. Краса заворожує, а незвичайний рельєф легко компенсує працю, витрачений на дорогу, адже дістатися туди непросто.

Анагена-парк розташований у північній частині і являє собою прекрасний ендемічний гірський масив, що має буйну тропічну рослинність. Це єдине місце, де можна зустріти двометровий кульбаба і деревоподібну ромашку.

Лоро-парк — це найпопулярніший природний заповідник на острові. Тут можна увиднть близько тридцяти тисяч видів тварин.

Якщо час підтискає, можна зекономити, відвідавши парк мініатюр. В ньому зібрані всі визначні пам’ятки острова.

Інші цікаві місця Тенеріфе

На Тенеріфе можна знайти й інші цікаві ланлшафты і об’єкти. Наприклад, вражає своїм масштабом Пекельне ущелині. Трикілометрова піша прогулянка по ущелині закінчується біля водоспаду в кінці пішохідної стежки. Це ущелина — єдине джерело прісної води на острові.

Пляжі з вулканічним піском вражають уяву відвідали Тенеріфе туристів

Драконове дерево, яке теж можна знайти на Тенеріфе, є одним з найстаріших рослин у світі. Висота цього велетня сягає 25 метрів, а його обхват дорівнювати 10 метрам.

Для того, щоб встигнути подивитися всі мальовничі локації острова, складіть правильну карту пам’яток заздалегідь. Якщо потрібно замовити дешеві авіаквитки, скористайтеся онлайн-сервісом. Інтерфейс сайту зручний і простий для використання, і тут ви завжди знайдете недорогі квитки практично в будь-яку країну світу. Вибравши потрібний з величезної бази рейсів, ви зможете заощадити на перельоті і витратити гроші на сувеніри і розваги.

Редакція bestfacts.com.ua зазначає, що на острові Тенеріфе є безліч цікавих місць для відвідування. Кожен куточок здатний залишити безліч вражень туристам.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: