Напевно, перед вами стояв вельми делікатне питання: «Що подарувати своєму начальникові?». І відразу думки плутаються в голові, виникають неоднозначні варіанти.

Часом здається, що придумане зовсім не підійде.

Бізнес-подарунки прийнято дарувати в красивій упаковці

Тому до вибору подарунка потрібно підійти відповідально, враховуючи психологію боса, його захоплення, почуття гумору і особливості характеру. У традиційний список бізнес-подарунків входять:

— сувеніри та статуетки;

— канцелярські набори;

— ексклюзивні ручки;

— шкіряні гаманці, папки або барсетки;

— картини;

— невеликі стильні гаджети.

Обов’язкова умова гідного подарунка — висока якість. В цьому випадку він зможе підкреслити статус керівника (як відомо, більшість керівників – люди амбітні). Подарунки начальнику прийнято дарувати на офіційні і корпоративні свята, на день народження і день боса.

Привітання для начальника можна написати на сувої

Подарунок босові на день народження

Якщо ж перед вами завдання – вибрати подарунок на день народження, то тут потрібно керуватися тільки особистими перевагами майбутнього одержувача. Наприклад, начальник обожнює риболовлю – хороший спінінг йому доведеться по душі, керівник був помічений за ранковими пробіжками – подаруйте йому річний абонемент у фітнес-центр.

Жартівливий відеокліп — привітання начальника Цікавим подарунком для мисливця буде хороший туристичний ніж, можна навіть з гравіюванням. Ваш бос – людина особлива і ставлення до нього має бути особливим. Тому він напевно оцінить, якщо ви презентуєте йому оригінальний подарунок.

Цікавим варіантом стане ваше загальне колективне творчість, скажімо, фотоальбом, де зібрані досягнення вашої фірми, робочий процес і, зрозуміло, моменти відпочинку. В такому разі на більшості фото просто зобов’язаний бути присутнім начальник. Можете змонтувати фільм про вашого керівника. Теж буде від душі.

Гарна пісня теж може стати подарунком для начальника

Що подарувати жінці-керівникові?

З подарунками для милих дам справи йдуть не набагато простіше. Якою б «залізної» вона не була на роботі — вона все-таки жінка. До перерахованого списку бізнес-подарунків можна додати інтер’єрні речі. Вручіть начальниці що-небудь для прикраси її кабінету: стильну вазу, панно або фонтанчик. Доречним доповненням до подарунка стане букет квітів.

Торт для начальника доречно оформити в корпоративному стилі

Що не варто дарувати шефові?

Існує цілий ряд подарунків, які не варто підносити керівнику. Серед них:

— тварини;

— особисті речі: нижня білизна, косметику, парфуми;

— ювелірні прикраси;

— занадто дорогі або занадто дешеві подарунки;

— кухонне приладдя.

Шкарпетки і нижню білизну не прийнято дарувати керівнику

Редакція bestfacts.com.ua сподівається, що, отримавши подарунок, ваш начальник залишиться задоволений. Також ми пропонуємо вам познайомитися зі статтею про корпоративні подарунки на Новий рік.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: