Мама – це найближча людина, яка завжди підтримає у важку хвилину і ніколи не підведе, як би важко їй не було. Тому будь-яка можливість подякувати свою маму за її любов — це велике щастя.

Але підібрати гарний подарунок, який покаже, наскільки ви вдячні мамі за все, що вона для вас зробила, буває дуже непросто.

Що подарувати мамі на день народження?

У день народження оточіть маму увагою і турботою – це для неї самий цінний подарунок. Необов’язково купувати нечувано дорогу річ або влаштовувати грандіозне свято. Просто проведіть цей день з нею, подаруйте щось символічне, на зразок фотографій із серії «тоді і зараз» або якийсь предмет інтер’єру, який вказує на приємні події та спогади.

Квіти - хороший подарунок для мами на будь-яке свято

Що подарувати мамі на Новий рік?

Підбирати подарунок мамі з цього приводу простіше, ніж для дня народження, але варто дотримуватися кількох правил:

• Не варто дарувати дорогі речі, для цього є більш значущі приводи.

• Новий рік – сімейне свято, тому доречним буде подарувати що-небудь для будинку (наприклад, декоративні свічки, ялинкові прикраси, кухонні рушники і прихватки, невеликі сувеніри з символікою року).

• Якщо ваша мама захоплюється людина і має своє хобі, порадуйте її чим-небудь пов’язаних з її улюбленою справою.

На Новий рік мама зрадіє будь-якого подарунка, зробленого від душі.

Що подарувати мамі на День матері?

Це свято — чудовий привід ще раз нагадати вашій мамі про те, що ви пам’ятаєте і цінуєте ту любов і турботу, яку вона вам дарує. Тому найкращим подарунком в цей день стане турбота мами. А значить, і подарунок повинен бути відповідний: прекрасно підійде сертифікат на відвідування СПА-салону або масажиста; купівля побутової техніки, яка спростить роботу по домашньому господарству, гарне постільна білизна.

Зшита своїми руками подушка напевно порадує маму Також можна накрити святковий стіл, приготувавши відмінний вечерю або влаштувати сімейний похід в кіно, ресторан, театр, музей чи інше місце, де можна весело провести час.

Що подарувати мамі на 8 березня?

Підібрати подарунок з цього приводу найпростіше, адже за правилами етикету він повинен відповідати трьом вимогам: простота, відносно невелика вартість і це повинен бути подарунок для жінки. А значить, варто вибирати серед таких варіантів:

• Духів.

• Набору солодощів.

• Великого букета або квіткової композиції.

• Книг.

• Прикрас.

• Походу в ресторан, кафе, театр чи оперу (В залежності від смаків мами).

Також можна подарувати милий аксесуар, наприклад, сумочку, шарф або капелюшок.

Подарунок мамі своїми руками

Незалежно від приводу, подарунок, який ви сідлає своїми руками, буде завжди до речі. Він без слів розповість про ваше бажання порадувати маму, подарувати щось значуще і оригінальне.

Як зробити троянди для цукеркового букета? Серед таких подарунків найбільш популярні: солодощі власного приготування, колажі і альбоми з фотографіями, прикраси та одяг, зшитий або пов’язана своїми руками, скринька для спогадів і багато іншого. Такі подарунки зробити нескладно. Тим більше в наш час, коли є інтернет, можна знайти покрокові інструкції і замовити потрібні деталі. Редакція bestfacts.com.ua сподівається, що наша стаття допомогла вам вибрати подарунок для вашої мами.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: