Кольори мають велике значення в нашому житті, вони оточують нас щодня і щомиті, але ми настільки звикли до них, що практично не помічаємо. А адже кожен з кольорів має своє певне значення, по-своєму впливає на людину, змінюючи його настрій, або навіть надаючи цілющий вплив.

Квіти дарують красу світу

Особливу роль має колір квітки при його даруванні. Адже неспроста ж прийнято дарувати коханим саме червоні троянди. Розглянемо значення кольорів детальніше.

Що означають квіти?

Кожен з кольорів має своє значення, мовою квітів можна розповісти про найпотаємніших почуттях. Познайомившись з ним, завжди можна розгадати наміри дарує або самому вибрати в подарунок квіти з натяком.

Орхідея, наприклад, може служити побажанням розкоші тієї, кому ви вирішили її подарувати. Ця квітка прийнято дарувати самим близьким людям.

У Китаї орхідея є символом дитинства

Лілії на мові квітів говорять про благородство і непорочності. У Стародавньому Римі ці квіти зображувалися на монетах. Бурбонська лілія або, як її ще називають флер-де-лис (фр. fleur de lis- «квітка лілії»), традиційно красувалася на гербах монархів.

Герб французьких монархів прикрашали лілії

Тюльпани — символ чистого кохання. Часто саме їх дарують для того, щоб мати можливість освідчитися у своїх почуттях.

Тюльпан - символ весни

Гербери несуть в собі таїнство, якусь недомовленість, вони можуть символізувати флірт, посмішку. Ці квіти можна піднести як близькій людині, так і випадковому знайомому.

Хризантеми вважаються символом мудрості, здоров’я і довголіття. Якщо хтось дарує вам букет хризантем, він хоче показати, що ви і ваша дружба йому дуже дороги.

Що означають жовті квіти?

Букет з жовтих квітів можна розцінювати, як побажання благополуччя, радості, багатства, сонячних днів.

Жовті квіти позначають радість

Часто дівчата засмучуються, отримавши жовті квіти, тому що вважають їх провісниками розлуки, але це зовсім не так. Психологи запевняють, що багатьом чоловікам подобаються яскраві кольори, що у них асоціюється з теплом і сонцем. Жовті букети — знак радості і веселощів, саме такі квіти підійдуть в якості подарунка на день народження.

До чого дарують білі квіти?

Білі квіти символізують чистоту, непорочність і світло. Це нейтральний колір, який тільки посилює святкове оздоблення приміщення або звучання інших кольорів.

Білі троянди говорять про ніжність

Якщо дівчина отримує від свого коханого в подарунок білі лілії, це означає, що він дуже закоханий і сильно прив’язаний до неї. Білі квіти ідеально підходять для весільних букетів.

Як не помилитися, вибираючи квіти?

1. Дівчатам дарують білі троянди, мамам – червоні або бордові. Маленьким дівчаткам вибирають маленькі букетики з нарцисів або фіалок.

Ніжні фіалки порадують не тільки маляток

2. Не можна дарувати літнім жінкам квіти темних тонів. Вони нагадують про старіння і віком. Краще вибирати троянди рожевих відтінків або хризантеми світлого кольору.

Вивчаємо мову квітів з флористом Ольгою Гайдукевич 3. Для колег і знайомих більше підійдуть суворі квіти: кали, лілії.

4. Іноді чоловіки підносять колегам гвоздики. Це красивий і витончений квітка, але він в Росії асоціюється з траурними церемоніями. Можна подарувати начальниці квітка в горщику, який стане частиною обстановки її робочого кабінету.

Кали добре поєднуються з іншими квітами

Редакція bestfacts.com.ua бажає всім милим дівчатам отримувати квіти не тільки у свята, але і у звичайні дні, нехай ваші улюблені радують вас незалежно від дати в календарі!

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: