Нерідко людина, відчув нездужання, не може визначитися, до якого саме лікаря йому слід звернутися. Фахівців вузької спрямованості існує досить багато, але уролог до таких не належить. Його поле діяльності досить широко, охоплює лікування ряду життєво важливих органів.

Хто такий уролог?

Уролог займається дослідженням, діагностикою та лікуванням хвороб, пов’язаних з сечостатевої системою людини. До такого лікаря звертаються не тільки чоловіки, які страждають від хвороб передміхурової залози і яєчок, але і жінки, діти. Сильній і слабкій статі необхідна допомога уролога при лікуванні нирок і сечового міхура.

Першими тривожними сигналами, які дають зрозуміти, що пора звернутися до даного фахівця, є: неприємні відчуття при сечовипусканні, почуття, що сечовий міхур спорожняється не повністю, сексуальні розлади та безпліддя у чоловіків, наявність крові в сечі, неможливість контролювати сечовиділення та інші болі в сечостатевих органах різного характеру.

З тривожними симптомами краще відразу звертатися до лікаря

З походом до лікаря довго тягнути не слід, оскільки основна маса захворювань на пізніх стадіях важко переносить медикаментозне втручання та існує ймовірність, що наслідки будуть незворотними. До того ж, багато хвороби з гострої форми поступово переходять у хронічну, яка може залишатися з людиною все життя без шансу на повне одужання.

Що лікує уролог у чоловіків?

Галузь знань, сосредотачивающая свою увагу на лікуванні урологічних захворювань у чоловіків, називається андрологией. Сюди відноситься лікування недуг, які можуть турбувати тільки сильна стать: простатиту, який проявляється у вигляді запалення передміхурової залози, чоловічого безпліддя.

Уролог вирішує проблеми сечостатевої системи

Також андрологія вивчає загальні для обох статей захворювання, такі як запалення нирок, сечового міхура, сечовипускального каналу, сечокам’яна хвороба, інфекції, що передаються статевим шляхом (уреаплазмоз, хламідіоз, генітальний герпес, мікоплазма, гарднерельоз). При цьому все ж таки є деякі відмінності в діагностиці, лікуванні таких хвороб у чоловіків і жінок, які втілюються на практиці.

Що лікує уролог у жінок?

Лікування хвороб сечостатевої системи у жінок також має окрему назву – урогінекологія. Цей розділ медицини спеціалізується на своєчасному виявленні і лікуванні запальних процесів, які з’являються в області статевих органів. Сюди теж належать запалення сечового міхура і нирок, сечовипускального каналу, сечокам’яна хвороба, які мають свою специфіку лікування у слабкої статі. До компетенції жіночого уролога входить допомога при аналогічних чоловічим захворюваннях, що передаються під час статевого контакту.

Хвороби сечостатевої системи можуть мати серйозні наслідки для організму. Редакція bestfacts.com.ua радить в самі короткі терміни йти до уролога при появі специфічних симптомів для того, щоб зберегти своє здоров’я і вести природний спосіб життя.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: