C кожним роком все більше росіян відкриває для себе Тайланд.

Причому, згідно зі статистикою туристичних компаній, далеко не всі громадяни Росії шукають там еротичних пригод, якими ця держава вже заробило собі світову славу, багатьом дійсно хочеться просто погрітися на пляжах і подивитися на численні пам’ятки. У цій статті ми розглянемо відразу два курорту, кожен з яких зробив ставку на різні групи туристів – Паттайю і Пхукет.

Курорти Паттайї

Паттайя – це курорт пристрастей, нескінченного відриву і, звичайно ж, сексу. Тайці навіть не приховують, що секс-туризм є основним джерелом доходів в цій місцевості – він приносить навіть більше грошей у бюджет Тайланда, ніж молодь усього світу, яка так любить відриватися в численних місцевих нічних клубах. Втім, одне іншому не заважає. Крім нічного життя, Паттайя може запропонувати досить непогані можливості для шопінгу, причому за порівняно низькими цінами.

Пляжі Паттайі досить забруднені, але все одно популярні у відпочиваючих

У той же час, саме відпочити на море в Паттаї не вийде через неймовірною забруднення цього самого моря. Забруднення по тайським мірками, звичайно – вода в морі приблизно така ж, як в Сочі. Пляжі теж на середньому рівні, але на південь від Паттаї є Жомтьен – набагато більш пристойний пляж, що частково вирішує проблему.

Відпочинок на острові Пхукет

На острові Пхукет все з точністю до навпаки – нічного життя, ескорт-послуг і шопінгу приділено мінімум уваги. Основний упор зроблений на велику кількість природних і штучних ландшафтів, перетворює і без того райський острів на справжнє диво. Море навколо досить чисте, набагато чистіше ніж у тій же Паттайї (але до Карибів ще досить далеко).

Пхукет відомий як мекка елітного туризму

Російськомовні туристи зазвичай воліють Паттайю, але і в Пхукет теж їздить досить багато росіян і жителів колишнього СНД, так що почути на вулицях рідну мову дуже навіть можна. Що не дивно, адже квитки на Пхукет можна придбати практично в будь авіакасі.

Особливості відпочинку в Таїланді

Яких-небудь особливостей відпочинку в законодавчому плані немає – на відміну від радикальних арабських країн і глибоко релігійної Індії, Тайланд дуже ліберальний до своїм відвідувачам. А ось на побутовому рівні варто дати декілька рад – спробуйте місцеві фрукти (все, що зможете придбати) і заздалегідь запитуйте склад місцевих страв (якщо є бажання харчуватися в кафе). Повірте, за обидва цих ради ви будете вдячні.

Редакція bestfacts.com.ua вважає, що всі види відпочинку в Таїланді залишать у туристів незабутні враження.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: