Перед кожним з нас постає питання про покупку власного житла. Відразу постає нове запитання: а де ж краще жити – у квартирі або будинку? І чим різниться таке проживання?

Переваги та недоліки квартири

Для більшої частини міського населення звична життя в квартирах. Саме багатоквартирні будинки становлять більшу частину житлових будівель в центральних міських кварталах. Що, на жаль, збільшує ризик отримати галасливих сусідів, свердлувальних стіни по вихідним і співають по ночах.

Близькість до центру означає і розвинену інфраструктуру вашого району – сфера послуг, від лікарень до продуктових магазинів, розташовується не далі 10 хвилин ходьби від будь-якого будинку.

Перевагою багатоквартирних будинків є більш простий доступ до міської інфраструктури

Але квартира в центрі означає і міський шум 24 години на добу. Особливо біля багатосмугових центральних вулиць і площ, на яких влаштовуються свята і гучні концерти.

Головна перевага квартири – це полегшена інфраструктура житлових служб. Площа кімнат менше, тому і на прибирання потрібно менше часу. А труби і зв’язки проводів приховані в стінах. Але якщо трапляється поломка на газопроводі або по водопровідного стояка, до усунення незручності страждає весь під’їзд.

Приватний будинок: плюси і мінуси

Приватний будинок припускає більш спокійне і розмірене життя і дуже подобається всім любителям природи і здорового способу життя. Людям подобається представляти свій маленький городик з продуктами, вирощеними своїми руками. Чи стежку, що веде від порога будинку в лісок, до річки або дикому лужку.

Це також хороша можливість для людей з різними захворюваннями: в приватному секторі, як правило, екологія і повітря тут набагато чистіше, ніж у міських кварталах.

Гострою проблемою для таких приватних будинків може стати транспортне сполучення з містом: транспорт ходить рідко і не завжди за розкладом. А під час негоди може і зовсім не приїхати. Так що варто подбати і про придбання машини, якщо у вас її немає.

Плюсом будинку може стати велика площа, на якій можна здійснити всі мрії: крім спалень і залів облаштувати басейн, більярдну, сауну, бібліотеку – все, про що так давно мріялося. Але велика площа звертається і величезний мінус, коли справа стосується прибирання та профілактичного ремонту електричних і трубопровідних повідомлень.

Що таке «таунхаус»?

Останнім часом на ринку нерухомості з’явилася хороша альтернатива першим двом варіантам – таунхауси. Таунхаус-двох — або триповерхові будинки напівквартирного виду. При цьому в кожну квартиру є окремий вхід. Крім того, кожен таунхаус зазвичай має своє паркувальне місце та невелика земельна ділянка.

Квартали таунхаусів мають більш розвинену інфраструктуру порівняно з тими ж приватними секторами і котеджними містечками, тому що знаходяться в міській межі, іноді – в центрі міста.

Коштують такі таунхауси приблизно стільки ж, скільки і квартири, і призначені для жителів середнього і економ-класу. Слід зазначити, що ціни на майже будь-яке житло в містах України і Росії достатньо великі. Скажімо, вартість однокімнатної квартири в новому будинку та гарному районі може бути порівнянна з ціною, яку попросять за квартиру в старій «хрущовці». Отже, сильно економити на житло безглуздо: краще відразу вибирати якісне.

Деякі типи елітного житла поєднують комфорт та зручне розташування

Редакція bestfacts.com.ua зазначає, що елітне житло будь-якого типу буде очевидним чином перевершувати більш дешеві аналоги як по комфорту, так і за технічними характеристиками.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: