Супутниковий моніторинг транспорту необхідний для того, щоб безперервно контролювати всі пересування транспорту, включаючи як територіальні пересування, так і витрачається на них час. Раніше цією можливістю користувалися тільки великі фірми, орієнтовані на захід і з великим штатом транспорту. Сьогодні послуги супутникового моніторингу доступні кожному бажаючому.

Які бувають системи супутникового моніторингу?

Сьогодні трекінгова система налічує 5 поколінь:

Перші з них навіть не дозволяли спостереження у режимі реального часу, тобто працювали оффлайн. Таким чином, спостереження було доступно тільки по прибуттю транспортного засобу на місце призначення, де з’являлася можливість переглянути всі записані дані.

Друге покоління просунувся трохи вперед. Необхідна інформація надходила на сервера за допомогою повідомлень і дзвінків.

Супутниковий моніторинг транспорту тепер грає величезну роль

Третє покоління систем супутникового моніторингу працювала по мережах супутникових зв’язків, завдяки чому став доступний контроль транспорту в режимі реального часу. Для цього використовувалося також спеціальне програмне забезпечення, яке встановлювалося на сервера і на робоче обладнання користувачів.

Четверте покоління стало набагато більш мобільним. Для його роботи потрібно всього лише спеціальний додаток, а сервер міг оперувати з тисячами користувачами одночасно. У той же час, така централізація стала основним недоліком четвертого покоління трекінгових систем.

Останнім на сьогоднішній день покоління – п’яте. Воно працює за принципом «хмари». Існує головний глобальний сервер і проміжні сервери, які забезпечують зв’язок з клієнтськими комп’ютерами. Завдяки цій системі користувачі отримують інформацію в найкоротші терміни.

Також сучасні супутникові системи діляться на GPSи ГЛОНАСС. Саме друга система сьогодні частіше використовується в нашій країні.

Чому супутниковий моніторинг ГЛОНАСС краще?

ГЛОНАСС зараз найбільш використовувана система супутникового моніторингу транспорту на території Росії. Найголовніше її перевага в тому, що вона на даний момент є найбільш доступною для споживача. При цьому економія не позначається на якості обладнання, яке відрізняється надійністю і довгим терміном служби. Підібрати підходящу систему можна, не виходячи з дому, відвідавши сайти різних компаній.

Навіщо потрібен GPS моніторинг транспорту?

Якщо ви хочете максимально убезпечити свій транспортний засіб або контролювати цілий парк робочих автомобілів, система супутникового моніторингу – це перше, про що варто подбати. Вони вже давно перестали бути дорогими і незручними, тому будь-який бажаючий зможе підібрати вигідну для себе пропозицію.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: