Криза останніх років показав нам, що зберігати заощадження в тій чи іншій валюті не тільки невигідно, а й просто небезпечно. Будь-яка валюта може неждано-негадано обрушитися вже завтра, а будь-який банк може оголосити себе банкрутом. І в цьому випадку ніхто не гарантує Вам повернення коштів.

Зберігати гроші на банківській депозиті теж абсолютно безглуздо, тому що інфляція може повністю з’їсти весь річний дохід. Вкладати в акції варто тільки тоді, коли Ви абсолютно і повністю впевнені в тому, що криза викличе зростання компанії.

Покупка нерухомості

Найвигідніший спосіб інвестувати накопичення – це купити нерухомість або ж антикваріат, коштовні метали, дорогоцінні камені, предмети мистецтва, які гарантовано користуються попитом у колекціонерів. Але тут треба бути готовим до того, що ціна на нерухомість під час кризи може знизитися наполовину. І це як раз найвигідніший час для покупки житла.

Найпростіше вкладення грошей у нерухомість

Потім вартість буде зростати по мірі виходу країни з кризи. А після її можна вже більш вигідно продати, і таким чином заробити на кризі. У будь-якому випадку житло завжди можна здавати, маючи від цього невеликий дохід. А потім подарувати дітям для самостійного життя.

Відкриття власної справи

Оскільки куплена нерухомість потребує витрат на її утримання, найпростіше придбати приміщення для відкриття власної справи. Нехай, інфляція в період кризи буде величезною, а купівельна спроможність впаде, кризова метушня на ринку ідеальна для розкрутки нового бізнес-проекту і завоювання клієнтів та імені.

На ринку велика пропозиція готового бізнесу

В цей період завжди можна вистрілити з соціально значущим проектом або бізнесом для незаможної частини населення. Але як кажуть, багаті люди є завжди і у всі часи, тому головне, щоб проект був цікавий і знайшов свою цільову аудиторію.

Послуги крокової доступності

Малий і середній бізнес не особливо популярні в нашій країні, проте за ними саме велике майбутнє. Невеликий бізнес дозволить жити вільно і без істотних ризиків, якими сповнена життя власників великих фінансових та інших активів.

Послуги крокової доступності – це те, для чого не потрібно дороге приміщення в центрі міста. Ви цілком можете відкрити власну крамницю овочів і фруктів в спальному районі, організувати фотостудію, ательє, майстерню по ремонту взуття, перукарні чи придбати якісне обладнання для пральні і почати приймати замовлення на прання білизни. Якщо спальний район досить великий, клієнтів у Вас завжди буде хоч відбавляй, при тому, що початкові вкладення в такий бізнес вийдуть зовсім не великі.

Редакція bestfacts.com.ua сподівається, що добробут наших читачів буде тільки рости.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: