У жителів Москви є безліч можливостей спільного відпочинку з дітьми: парки, ковзанки, спортивні зали, театри. І сидіти вдома у вихідні просто непробачно. У будь-яку погоду, в будь-який час року завжди можна знайти відповідне місце для затишних сімейних посиденьок або активного відпочинку, що, звичайно, краще.

Відпочинок на природі з дітьми

Московські парки можна відвідувати у будь-який час року. Для прогулянок з дітьми варто вибирати найбільш благоустроєні – наприклад, Центральний парк культури і відпочинку імені Горького.

У переддень травневих свят можна з’їздити з дитиною і його однокласниками в підмосковну Кубинку, де під відкритим небом і в павільйонах розташований Музей військової техніки. Для формування таких почуттів, як патріотизм, гордість за свою Вітчизну кращого місця не знайти. Зразки радянської і російської військової техніки не залишать байдужим маленьких відвідувачів. Цікаві і павільйони з іноземними машинами.

Відпочинок в парках Москви – відмінний вибір для батьків активних дітей

Плануючи відпочинок на природі з дітьми, варто розглянути і такі варіанти, як зоопарк і парк птахів «Горобці». Останній не так відомий широкій публіці, тим не менш, він дуже цікавий. У парку створено умови, наближені до природних, для 2000 птахів світу. У парку є і звірі, і чимало, є навіть вольєр з кенгуру. У парку можливо зупинитися на ночівлю в комфортабельних будиночках.

Дитячі розваги

У Москві є безліч розважальних центрів, де буде цікаво всім членам сім’ї. У них зосереджені такі традиційні розваги, як кінотеатри, боулінг, ігрові автомати, атракціони, ігри з аніматорами. Зазвичай вони розташовані поруч зі станціями метро.

Обов’язково потрібно сходити на шоу Quidam Цирку Дю Солей в Лужниках, який щорічно дає гастролі в Москві.

Найменших завжди раді бачити в ляльковому театрі Образцова, ТЮЗах, дитячих театрах.

Культурно-пізнавальна програма

Про освіту дітей потрібно пам’ятати завжди. У Москві для цього створені всі умови: Планетарій, музеї, Третьяковська галерея, культурно-виставкові центри.

Неможливо перерахувати всі музеї, повний їх список із розкладом роботи можна знайти в інтернеті. У пошуках прекрасного Можна і прогулятися за місто. Так, в Сергієвому Посаді розташований чудовий Музей іграшки, в якому зберігаються рідкісні експонати різних епох, в тому числі іграшки, які належать царській родині. Особливо цікаві експонати з Індії, Китаю, Японії.

Планетарій і музеї дозволять розвинути світогляд дітей

Як зазначає редакція bestfacts.com.ua спільний відпочинок з дітьми сприяє встановленню відмінною атмосфери в сім’ї завдяки спілкуванню в розслабленій і невимушеній обстановці. Особливо важливі такі походи для малюків та дітей молодшого шкільного віку, тому не нехтуйте можливістю сходити в цирк, парк або театр.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: