Новосибірськ – найбільший місто, займає 3-е місце в Росії за чисельністю населення. Це культурний, науковий, промисловий центр не тільки Новосибірської області, але і всього Сибіру.

Новосибірськ відрізняється досить розвиненою інфраструктурою. Тут багато культурних закладів, торгово-розважальних центрів, ресторанів, кінотеатрів. Не дивно, що багато жителі та гості міста часто задаються питанням, куди сходити в Новосибірську.

Куди сходити з дитиною?

Сімейні пари з дітьми, як правило, люблять проводити вільний час в місцях, де можна із задоволенням і користю відпочити всією сім’єю. Відмінними варіантами вважаються ті місця, де успішно поєднується розважальний момент з пізнавально-творчим розвитком дітей. У Новосибірську до таких місць можна віднести «Новосибірський Планетарій», Науковий парк розваг «Галілео», «Новосибірський Зоопарк», Цирк, Театр Ляльок і численні дитячі ігрові майданчики та розвиваючі центри.

Куди піти з дівчиною?

Сучасна молодь, як правило, для проведення вільного часу вибирає культові місця міста, де можна провести різноманітний відпочинок. Такими місцями найчастіше є великі торгово-розважальні центри, що є епіцентром розваг.

Взимку в Новосибірську краще сходити в театр або цирк

У Новосибірську такими центрами вважаються «Аура», «Сибірський Молл», «Континент», «Флагман». Так, запросивши дівчину на побачення, можна сходити з нею, наприклад, в «Ауру», де подивитися романтичну мелодраму в кінотеатрі або провести час в чудовому боулінгу. А ще ваша супутниця прийде в захват, якщо ви погодитеся зробити з нею шопінг по численних бутіках «Аури».

Варіантів, куди сходити з дівчиною в Новосибірську, досить багато. Найбільш поширеними і популярними, крім розважальних центрів, є також кінотеатри, цирк, нічні клуби, театри, кафе і ресторани.

Куди сходити в Новосибірську ввечері?

У вечірній час, коли спалахує безліч вогнів і включається ілюмінація, Новосибірськ особливо красивий і романтичний. Увечері, якщо дозволяє погода, можна просто прогулятися по місту і насолодитися його красивими видами, відчути його скажений ритм і міць. Літнім вечором обов’язково варто відвідати музичний фонтан біля «Глобуса».

Гості міста, які приїжджають з різних справах в Новосибірськ і зупиняються в готелях, повинні заздалегідь подбати про наявність місць. Зручним і надійним варіантом при цьому буде завчасне бронювання готелю.

Таким чином, редакція bestfacts.com.ua, посилаючись на позитивні відгуки місцевих жителів і гостей міста, радить відвідати саме ці місця Новосибірська.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: