В даний час наркологія ефективно перемагає залежність від шкідливих пристрастей. Технології кодування удосконалюються і з успіхом впроваджуються. У перших рядах варто алкоголізм – найпоширеніше захворювання розповсюджується в швидкому темпі, як це не сумно. Але державних програм усунення цієї проблеми не існує, так як алкоголізм – неофіційне і незареєстровану захворювання.

Кодування від алкоголізму передбачає вплив для позбавлення від психологічної залежності до алкогольних напоїв. Метод ефективний для категорії людей, які піддаються гіпнозу. Перед кодуванням обов’язковою умовою є утримання від алкоголю протягом півмісяця!

Після проведення кодування у людини виробляється відраза до алкоголю і негативна реакція до нього. Організм починає справляти з фізичними проблемами, як приходить розуміння, що алкоголь – зло. Лечащийся не повинен мати доступ до алкоголю під час проведення лікування.

Алкоголізм - серйозна проблема для людини

Надалі у вылечившегося людини вживання алкоголю буде приводити до сильного отруєння.

Які методи кодування від алкоголізму існують?

Зараз багато методів кодування від алкоголізму. Наведемо приблизну класифікацію методів.

1.Медичне лікування, яке засноване на застосуванні спеціалізованих засобів, які викликають непереносимість алкоголю.

2.Психотерапія – передбачає використання методів спрямованих на психологічне сприйняття людини.

3.Гіпноз – робиться наголос на груповій та індивідуальній гіпнотерапії.

4.Апаратне кодування – фізіотерапевтичне вплив для усунення залежності від алкоголю.

Що таке лазерне кодування від алкоголізму?

Лазерне кодування від алкоголізму – новий апаратний метод, при якому лазерні промені надають певний вплив на зони мозку, відповідальні на розвиток любові до алкогольних напоїв. Даний метод зараз застосовується тільки у великих медичних центрах.

Промені очищають зону від старої інформації і люди опиняються «чистими». У них більше не існує залежностей. Розробники лазерного кодування запевняють, що відбувається 100% вплив на корінь проблеми без побічних ефектів. Але в тому випадку, коли у алкоголезависимого не спостерігається фізичної потреби алкоголю.

Кількість сеансів та термін проведення лазерного кодування індивідуально і залежить від ефективності попередніх. У середньому вистачить трьох курсів для усунення шкідливої звички.

Діє кодування від алкоголізму гіпнозом?

Гіпноз –стан людини між сном і неспанням. В цей час мозок перебуває в несвідомому стані і готовий записати всю що надходить до нього інформацію. Це властивість мозку і використовується психотерапевт для впливу на пацієнта.

Даний метод відмінно працює над людьми легко схильними до навіювання.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: