Хто з нас у дитинстві не мріяв хоч на трохи стати магом, обзавестися килимом-літаком, шапкою-невидимкою або чарівною паличкою? Жартівливий гороскоп дозволяє приміряти на себе образ одного з казкових персонажів. Вам залишилося трохи перегорнути вниз і дізнатися, до якого класу нечистої сили ви належите.

Трохи від чарівних істот є в кожному

Лихо-однооке (23 листопада – 21 грудня)

Життєрадісний романтик, який вірить у світле майбутнє. Щоразу наступаючи на граблі, вперто закриває очі, щоб не бачити вади людей. Говорить все прямо. Розумний і цікавий. Ця нечисть – шукач нових відчуттів і пригод. Його часто заносить туди, де смачно пахне або де небезпечно.

Лихо-однооке зображують худий одноокої велеткою-людоедкой

Кощій Безсмертний (22 грудня – 20 січня)

Куленепробивний, водонепроникний, вогнетривкий суповий набір. Єдиний з нечисті, не схильний до повноти. Ревнивий песиміст. Азартний гравець, свято вірить у гороскопи і удачу. З вигляду – лагідний, білий і пухнастий, насправді – залізний характер.

Кощій - головний викрадач наречених

Соловей-розбійник (21 січня – 18 лютого)

Дружелюбна і безвідповідальна нечисть. Лінива і повітряна натура, перелітає за життя. Ллє воду на млин своєї долі і розкручує колесо фортуни. Чарівний і жалісливий, товариський і оптимістичний, креативний, хуліганський, оригінально виражається – такий Соловей-Розбійник у всьому!

Соловей - розбійник, Одихмантьев син

Водяний (19 лютого – 20 березня)

Щось зелене, бліде, рішуче! Мріє про морях і коралі, але любить своє болото. Інтелектуальний потенціал дельфіна, жива уява устриці, вірить у червоні вітрила. Тонка душа, оточуючий всі перешкоди, що вносить різноманітність у ваші сірі будні.

Водяний віддає перевагу відпочинок на Мальдівах

Змій Горинич (21 березня – 20 квітня)

Імпульсивний, з палючим промовами. Мислить з розмахом. В кожній бочці затичка. Якщо хворий, то відразу на всі три голови. З’їв одного нещасного, клянеться всім, що дюжину! Наївне, довірливе, благородне плазун, завжди готовий влаштувати виверження вулкана!

Змій Горинич воліє гостру мексиканську кухню

Домовик (21 квітня – 21 травня)

Якщо у вашому домі завівся такий, вам пощастило. Дбайливий і практичний. Збирає гроші. Але нечисть неспокійна. Домовик ревнивий, впертий, егоїстичний, непоступливий у спорах, краще відразу мовчки погоджуйтеся на все.

Домовик поважає котів

Лісовик (22 травня – 21 червня)

Сім п’ятниць на тижні. Влаштує прочухана на рівному місці. Щоб жити з ним, треба мати ангельське терпіння. Рухлива, як ртуть. Володіє даром слова і даром справи. Великий зануда. Лісовики – чудові політики, які вміють плести інтриги, і талановиті критики.

Дідька приписували здатність бачити майбутнє

Кікімора (22 червня – 22 липня)

Сентиментальна і мрійлива нечисть, емоційна і лагідна, чуйна та добра. Безкорислива. Володіє даром передбачення. Вірний друг з багатою фантазією і шаленою енергією, вміє зберігати секрети.

Кікімора - сама рукодільна нечисть

Кіт Баюн (23 липня – 23 серпня)

Талановитий актор: «Йде направо — пісню заводить, ліворуч – казку говорить…». У той же час позер і хвалько. Великодушний і благородний інтелектуал. Девіз: «Всіх, кому винен — прощаю!». Кіт Баюн – жорстокий і впертий хижак, весь час дивиться в ліс, як би ви його не годували. Вимагає шанобливого і дбайливого до нього відношення.

Кіт Баюн володіє чарівним голосом

Баба-Яга (24 серпня – 23 вересня)

Баба-Яга насправді – це разочаровавшаяся в людях і втомлена від суєти Василиса Премудра. Її можна назвати сірим кардиналом на пенсії. Цинічна, ненавидить людей, замкнута і обережна зануда. Вона цікава, небагатослівна і азартна. В той же час ця нечисть працьовита, бережлива, господарська. Безкомпромісний керівник.

Баба-Яга вміє користуватися магічними предметами

Мара (24 вересня – 23 жовтня)

Таємниче і каламутне створення. Постійно аналізує кожну ситуацію, яку сама і замутить, без цього і саваном не шелестнет. Взагалі Мара — дуже повільна нечисть, хоча, коли вона прилітає до вас опівночі у вигляді привиди, веде себе голосно і настирливо. Це нічний кошмар, ласкаво виносить вам мозок.

Мара вміє бути переконливою

Русалка (24 жовтня – 22 листопада)

Пуп Землі. Складна, емоційна та загадкова натура, яку постійно кидає з боку в бік. Незалежна, примхлива і непокірна, хоча десь глибоко в душі добра і чуйна.

Русалка вміє запалювати серця, залишаючись холодної

Ну що ж, настав час, на думку редакції bestfacts.com.ua зірвати маски зі своїх колег і членів сім’ї і дізнатися все про цих людей.

Вірити потрібно тільки хорошим гороскопам

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: