Перфекціоністи (від фр. perfection – досконалість) — це люди, які прагнуть до досконалості, за життя вони йдуть з вірою в те, що найкращий результат досяжний.

Перфекціонізм може стати проблемою

Позитивні риси перфекцинистов

Основною позитивною рисою будь-якого перфекціоніста є націленість на ідеальний результат. Що б не сталося, він намагається жити далі, добиватися поставленої мети.

На ринку Маракеша працює перфекціоніст

Перфекціоністи – відповідальні працівники, здатні виконувати великий обсяг роботи. Вони ставлять високі цілі і докладають величезні зусилля, щоб їх досягти. Коли ж все зроблено, вони піднімає планку ще вище, прагнучи наблизитися до абсолютної досконалості.

Так укласти колоди можуть перфекціоністи і дизайнери

Негативні риси перфекцинистов

Насправді перфекціонізм має дисфункціональну природу, ідучи рука об руку з хронічним дискомфортом, пов’язаним з невдоволенням собою і навколишнім світом. Такі люди, питаючи багато з себе, пред’являють до оточуючих не менш жорсткі вимоги.

Короткометражка. Перфекціоніст Ще одним супутником працелюбних та відповідальних перфекціоністів є хронічна втома. Прагнучи отримати кращий результат, вони собі просто не дають відпочивати.

Перфекціоністи не терплять невдачі. Вони можуть гостро реагувати на стрес, бувають песимістичні, схильними до жорстокості і суїциду.

Як спростити життя перфекціоністу: поради психолога

Чи можна позбутися від негативних рис перфекціонізму? Виявляється, можна, психологи розробили таку методику.

1. Треба скласти список не тільки своїх достоїнств, але і недоліків.

2. Необхідно розвинути в собі якесь раціональне начало.

Перфекціонізм і як з ним боротися 3. Слід чимось замінити невгамовну самокритику і навчитися адекватно реагувати на критику.

4. Приступаючи до будь-якій роботі, треба поставити чіткі рамки, коли вона повинна бути виконана.

5. Навчитися філософськи ставитися до своїх помилок. Якщо б не траплялися невдачі в житті, то не було б і зростання. Саме помилки допомагають людині ставати краще.

Навіть постригти газон можна ідеально

Як вести себе з перфекціоністом?

1.З перфекціоністом дуже важко спілкуватися, так їм висувають завищені вимоги до себе і іншим. Близькі повинні постаратися навчити його сприймати світ таким, яким він є.

2.Так так перфекціоністи дуже самокритичні, їх треба частіше хвалити. Їм слід вказувати на їх досягнення, підняти настрій при невдачах.

3. Продумати відпочинок, допомогти людині відволіктися і розслабитися. Агітувати за здоровий спосіб життя і повноцінний сон.

Москва сльозам повірить. Болючий перфекціонізм 4.Редакція bestfacts.com.ua рекомендує набратися терпіння і не звертати уваги, коли перефекционист почне до чого чіплятися. І тоді характер такої людини почне змінюватися в кращу сторону.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: