Стрітрейсинг перекладається з англійської як «вуличні перегони». Стрітрейсер — це людина, яка бере участь у змаганнях на швидкість в дорожньому потоці.

Стрітрейсери люблять швидку їзду

Для нього дорога — це красива швидка машина, мчащаяся на шаленій швидкості по нічних вулицях міста. Стрітрейсери — екстремали поза законів та загальноприйнятих правил, які живуть в атмосфері швидкісних змагань і азарту.

Гонщики і стрітрейсер

Стрітрейсери і гонщики — це не суміжні, а принципово різні поняття. Їх об’єднує любов до високих швидкостей, але вони влаштовують змагання між однодумцями по-різному. Гонщик — це професіонал, який відрізняється відповідальністю і дотриманням дисципліни. Вони збираються на спеціально облаштованих гоночних трасах, щоб показати майстерність і технічні можливості авто, в ході змагань дотримуються правил і дотримуються норми безпеки.

Стрітрейсери тюнінгують машини для збільшення потужності.

Стрітрейсери — повна протилежність досвідченим і професійним гонщикам. Вони ігнорують всі прийняті правила руху і безпеки. Їх приваблює все, що занадто швидко, небезпечно і заборонено. Непереборна тяга до авантюризму змушує стрітрейсера вигнати дорогий автомобіль на дороги нічного міста. Саме тут відбуваються змагання цього екстремального виду спорту.

Історія стрітрейсинга

Перші згадки про нічних екстремальних гонках відносяться до двадцятих років минулого століття. Змагання пройшли в американському штаті Каліфорнії, в мальовничому місці — на дні висохлого озера. Завдання спортсменів — подолати 402 м, розігнавши авто до максимуму. Учасникам треба було прибути на змагання на чотириколісному транспорті з двигуном. Гонки стали традицією, поки під час війни на дні озера не обладнали військово-повітряну базу. З тих пір стрітрейсери стали ганяти по нічному Лос-Анжелеса.

Паркур і стрітрейсинг. Документальний фільм Пристрасть до швидкісним нічних гонок безлюдними вулицями в Росії з’явилася порівняно недавно — близько двадцяти років тому. Це пов’язують з крахом величезної держави і великою кількістю інформації, що надходить із Заходу. Іноземні фільми, що розповідають про безстрашних вуличних гонщиків і показують найстрашніші ДТП, досить швидко завоювали популярність серед населення. В цей період почала формуватися перша російська школа стрітрейсинга, утворилися групи водіїв-екстремалів, які згодом об’єдналися в серйозні організації.

Філософія стрітрейсинга

Вуличні гонки — це певна життєва філософія. У стрітрейсерів є свої правила, яких вони дотримуються у житті і на дорозі. Вважається, що потрапивши на вуличні гонки один раз, буде тягнути назад за адреналіном та яскравими емоціями. Не лякає стрітрейсерів навіть евакуатор, увозящий авто потерпілого недачу однодумця. Не даремно адже траса для стрітрейсинга називається серед автолюбителів «адреналінові 402 метри».

Аварії - супутники екстремальної їзди

Стрітрейсинг поєднує пристрасть до шаленій швидкості і дорогим потужним автомобілям. Потрапити на закриту вечірку непросто, але в більшості міст Росії функціонують драгрейсинг клуби, які займаються організацією змагань. Щоб відвідати вуличні гонки, треба стежити за анонсами на сайтах клубів. Перед заходом учасникам повідомляють про місце і час.

Стрітрейсери вибирають потужні машини

Редакція bestfacts.com.ua бажає вам безпечної їзди і рекомендує познайомитися зі статтею про те, як вибрати машину за знаком Зодіаку.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: