Москва – красивий, але дороге місто. Саме в Москві відкриваються хороші можливості для реалізації своїх планів. Якщо ви вирішили відвідати столицю, вам потрібно буде заздалегідь подумати про те, де буде краще всього зупинитися на нічліг, особливо якщо ви плануєте пробути в місті кілька днів.

Де зупинитися в Москві недорого?

Знімати номер у готелі буде невигідно, особливо якщо вам потрібно розміститися як можна ближче до центру міста. У Москві завжди багато приїжджих, тому ціна на номери в готелях захмарна.

Хорошим варіантом буде зняти квартиру або кімнату подобово. Чим далі віддаленість району від центру, тим дешевше буде житло. Але не забувайте про те, що орендувати квартиру потрібно поблизу від метро. Якщо відстань не грає для вас великої ролі, то можна підшукати і недорогу готель на околиці міста.

Варіанти розміщення у Москві

Подбати про тимчасове житло в Москві потрібно завчасно. Крім квартир і номерів у готелях існує оренда спального місця в хостелі. Якщо ви не маєте в своєму розпорядженні засобами для оренди окремої кімнати, вам підійде такий варіант ночівлі, де в одній кімнаті може бути розміщено до десяти осіб.

Розміщення в центрі Москви найдорожче

Якщо ж у вас є гроші на хороше житло, то ви легко зможете зняти гарні апартаменти з чудовим видом на місто. Також не завадить розпитати друзів, чи немає у когось із них родичів в Москві. Тоді за номінальну плату ви могли б розміститися з комфортом в домашній обстановці і при цьому вам не треба було б заздалегідь бронювати житло.

В якому районі найкраще зупинитися в Москві?

Місце для проживання має напряму залежати від мети візиту. Для огляду міста можна зняти номер у готелі або квартиру в будь-якому, хоч самому віддаленому районі, так як цілий день ви все одно будете роз’їжджати по визначних пам’ятках. Якщо ви плануєте поїздку в Москву на якийсь захід (конкурс, виставку) то вам потрібна оренда квартир подобово в тому районі, де відбуватиметься подія, заради якої ви приїхали.

Звичайно, краще всього зупинятися в центральних районах столиці, проте це не завжди реально з-за фінансових труднощів. Редакція bestfacts.com.ua вважає, що побувати в Москві повинен кожен, навіть якщо заради цього доведеться терпіти кілька днів деякі незручності у вигляді дешевої обстановки знімною квартири або віддаленість житла від центру міста.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: